Seyduna (Alternatif) - Ankara

eleman kadrosunda değişiklik olmuştur ileteyim:
vokal-gitar:özgenç
bass gitar:can
solo gitar:ali
davul:arda
olmak üzere kadrosu belli olmuştur..

çok hoş olmuş kadro ne diyeyim..ali ve canı zaten biliyorum..özgençi bir kere izledim ama ardayı bilmiyorum sanırım..konserde görürüz artık ama eminim onlarda başarılıdır bu grupta olduklarına göre =))

Abi güzel bir şarkı listesiyle çok iyi olucak bir gurup.Ali yani gitaristleri harbi sağlam çalıyor.Arkadaşım diye yazmıyorum.Diğer elemanları tanımıyorum.Ha birde vokalleri varmış bizde çalıyormuş.,
Neyse başarılar

canacanka-t demiş ki:
depremcim sizin arda yardım amaçlı çalışacaktır bizimle bir sorun olmaz sanırım dimi?

Sorun olacagını sanıyorum çünkü biz Arda için zaman yaratma çabası içindeyim özelliklede ben Ardayı ne zaman görsem Arda dersanen kaçta bitiyor Arda haftasonu boş musun diye adamın boş vakitlerini ögrenmeye çalışıyorum....Bu yüzden Arda çok sakat bir halde....
Birde şöyle bir durum var biz kendi grubumuzdan başka bir grupta çalışmıyoruz....Ben bir kaç grubta çalacaktım bar amaçlı gitmedim.....Ertugrul Degikaya gidecekti gitmedi.....Kendi grubumuzdan başka bir gupta çalışmak istemiyoruz...

köksal saol yaw...ne demek ii çalioo..saol ama...bu arada arkadasalar bugün ilk stüdyo ii ve elenceli geçti baya.. 23 nisan bizi konserini bekiorz sab1rs1zl1kla...bu arada repertuarda bi tak1m degismeler oldu.. brz daha sert parcalar koyduk..ii olacagini umit ediorz

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
canacanka-t demiş ki:
depremcim sizin arda yardım amaçlı çalışacaktır bizimle bir sorun olmaz sanırım dimi?

Sorun olacagını sanıyorum çünkü biz Arda için zaman yaratma çabası içindeyim özelliklede ben Ardayı ne zaman görsem Arda dersanen kaçta bitiyor Arda haftasonu boş musun diye adamın boş vakitlerini ögrenmeye çalışıyorum....Bu yüzden Arda çok sakat bir halde....
Birde şöyle bir durum var biz kendi grubumuzdan başka bir grupta çalışmıyoruz....Ben bir kaç grubta çalacaktım bar amaçlı gitmedim.....Ertugrul Degikaya gidecekti gitmedi.....Kendi grubumuzdan başka bir gupta çalışmak istemiyoruz...
anladım

ilk stüdyomuz olmasına rağmen çok iyi uyum yakaladık ve bu uyum daha da iyi olacak herkes 23 nisanda seydunayı görecek iddaalı geliyoruz çok ümitliyiz..

o zaman 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramında herkes bizize gruplar belli değil ama oldukça sağlam gruplar aklımızda...

Geri