Koray Candemir

tamam korayin sesi güzel, sarkilarinida güzel söylüyor, ama onun gibi söyliyen (türkiyede pek olmasada) cok var...ingilterede ve amerikada olmasi gerek ( bu arada türkceme gülmeyin, ben almanyada yasiyorum ve sizin kadar iyi cümleler kuramiyorum xP)

yinede herkesin kendi fikri ama ben duman-kaanin sesine bayiliyorum. *g*

yaa, koray neden yabanci damatta oynamadi bee?
bende duymustum...özgürden iyi olurdu hic olmazsa ve bende böylelikte diziye bakardim.xD

türkiyenin en iyi rock vokali olduğunu düşünüyorum ama solo çıkardığı albüm gereken tepkiyi almadı ve yine bence o zaman da çıkmış en iyi albümlerden biriydi...

ah koray..

koraycandemiri normalde severim hatta 2002 midi neydi küpesini kazanmıştım ama bu son albümlerindeki sen ağlama parçasıyla hem kendi kalitelerini hem de şarkının kalitesini düşürmüşler bence,çok kötü bi yorum ya,ben yakıştıramadım çok daha iyi söyleyebilirlerdi..hele o kliplerinde korayın küçük emrah türünden bakışları yok mu bitirdi içimdekileri :roll:

AŞK..

Unutmadan söyliyim,AŞK adlı parçasına bayılıyorum benim için o kadar anlamlı o kadar değerli bir parça ki..
''elimde resimlerin odamda sensizliğin
acısı çıkarken geç olsa da pişmanım bebeğim...''

nalet popcu popcular dişari sielamn agresifim kompleksliyim alninin catina bi kafa koyarim ucarim burdan kafa goz dagitirim

Kuyunun Dibinde gibi bir şarkıyı ben Koray'dan beklemezdim.Gerçekten çok iyi yapmış.Nefesini Tut ve İçini Dök'te çok iyi.Ya bu adam solo albümünde iyi üretiyorda...Neden Kargo bir araya geldikten sonra Ateş ve Su gibi rezaletler üretmeye başladı?
Belkide 2. solo albümüne hazırlanıyordur.Hem yıllardan beri düzenlenmeyen kişisel sitesine intro bile yapmışlardı.

bence koray türkiyenin en iyi vokali
onun sesi inanilmaz konserde performansi mukemmel
solo albüm ilk çiktiginda biraz tuhaf gelmisti herkese ama aradan 4 sene geçti albümü hala dinliyorum ve gerçekten güzel albüm olmus

kuyunun dibinde harika,

Geri