Melatonin(Heavy Metal/Thrash)-Ankara

Melatonin 12 Haziran 2005'te Yolcu Rock Bar'da. Kapı açılış: 19.30, afiş de aşağıda...
konuluk.jpg

Evet yaw.Son zamanlarda bir organizasyon (organizatör) bolluğudur aldı başını gidiyor. Birinin buna bir dur demesi lazım :LOL: Şaka bir yana gerçekten konserlerin çakışması can sıkıcı bir durum.Abazanlar bizim konsere gelsin 8O Tabi ben o konuda bi şey vaat etmiyorum :LOL: Herkes kendi kısmetini yaratsın.Görüşmek üzere!!!

ben melatonin i ılk defa gazi mmf nın bahar senlıgınde dınledım guzel bı grup.. umarım hersey ıstedıgınız gıbı olur ;)

UG_ShadoWFaX demiş ki:
ben melatonin i ılk defa gazi mmf nın bahar senlıgınde dınledım guzel bı grup.. umarım hersey ıstedıgınız gıbı olur ;)
Beğendiysen ne mutlu bize. Daha "güzel" bi grup olmak istiyoruz :) 10000000 kişiye konser vermek istiyoruz, dünyayı turlamak istiyoruz ve bi sürü bi şey... Umarım istediğimiz gibi olur :)

cuma gecesıydı sanırım ısallah basımıza bısey gelmez falan demıstın :) :) benım muzık tarzıma gore muzıgınız bıraz sert.. ama dınlerım ole konserlerınız falan olursa
kolay gelsın

deerrudolf demiş ki:
Abazan mı lan millet?
Bu arada diğer konserden çıkıp yine bu konsere yetişmeye çalışacağız ama bu haksızlık. Neyse artık, bakacaz bir çaresine.

valla afiş benim fikrim değildi, herşey celestial kemal'in başının altından çıktı :D

ne güzel afiş kardeşim daha ne olsun :)

junkcan demiş ki:
deerrudolf demiş ki:
Abazan mı lan millet?
Bu arada diğer konserden çıkıp yine bu konsere yetişmeye çalışacağız ama bu haksızlık. Neyse artık, bakacaz bir çaresine.

valla afiş benim fikrim değildi, herşey celestial kemal'in başının altından çıktı :D

ne güzel afiş kardeşim daha ne olsun :)

Haaa, o zaman tamam. Kas Kemal'den beklerim zaten. :LOL:
Bu arada hakemler silmezlerse bir şey söyleyeceğim. Aynı tarihte olacak diye duyduğumuz Hefty Gigs 2 konserinden ses seda yok, bizler de rahat rahat geliriz bu konsere artık. :LOL:

Gelin tabi .. Benim grupumda cikicak eheh heyecanlıyım falla sayın hacım :LOL:

Afişe gelince , afiş süfer olmus ama bi korktugum nokta var ...
Adamlar geliyomus konsere , gruplar cıktıktan sonra , " KARI NE ZAMAN CIKACAK BİZ KARI İCİN GELDİK "

Abi biz onu paket yapıp eve gondericez sen git :D :D :D

junkcan demiş ki:
konseri unutmuyoruz tabii ki :)
İlk grup saat 8.15'de çıkacak geleceklerin bilgisine.
Yolcu Bar Ankara Sakarya Caddesi'nde Hosta Piknik Üstünde...
konseri unutmadık, unutturmayacağız...
melatonin kaçar mı bee... :twisted:
ama malesef ben istabula doğru yolda olcam o saatte... :cry:
başarılar...

Geri