beyaz önlük

beyaz önlük gurubu 'son defa sarıl' parçası ile tanındı. Bana göre çok güzel bir parçaydı. Ancak son günlerde beyaz önlük ile ilgili pek bir şey duyamaz oldum. Sizlerin de görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak isterim..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
evet o yüzden beya önlük zaten video kliplerinin sonunda da adamlar hastaneye gidiyolardı beraber. işte önlük falan giyip yan yana duruyolardı falan. biraz talihsiz bi klipti ama şarkı güzel..

Ben de çok sevmiştim o şarkılarını... Grup elemanları Uludağ Üniversitesi Tıp fakültesinden sanırım, bir Beyaz Önlük bir de Fatih Erdemci için 9da9 albümünü aramadığım yer kalmamıştı! Sonuçta bulamadım ve o iki şarkıyı internetten temin etmek zorunda kaldım...

bir şarkıları daha nete düşmüştü,ama bir türlü dinleyememiştim..

sürekli hata veriyordu linkler,keşke yeni birşeyler yapsalar..

Arkadaşlar selam ne yazıkki beyaz önlük grubundan bir çalışma bulmanız çok zor grubun beste vokal yapan kşi ilhami abi kartal suzan yazıcı hastanesinde görev yapıyor.Kendisi çok iyi adamdır tanırım elemanları kendi ağzından bir lafı vardır bana yıllar evvel söylemişti....'' Eğer klibimiz daha bi profesyonel bir senaryo ile çekilseydi daha başka olurdu demişti gerçekten de parça süperdi ama klip işi bitirdi zaten şimdi elemanlar baya yaşlandı çoluk çocuğa karıştılar ama yazık oldu gerçekten........

Geri