Catafalque

bi çok türk rok grubu var bi sürü konser yapılıyo ama sadece belirli şehirlerde :!: edirne de yaşıyorum ve bu yüzden konserleri takip edemiyorum buraya sadece cem köksal kargo bide demir demirkan gelebildi..sizleri de buraya bekliyoruz dinleyenlerinizin olduğunu unutmayın lütfen.. :metal

rumore sana katılıyorum kardeşim... bende manisada yaşıyorum we burda da pek konser olmuyor... mecburen izmirdeki konserleri takip ediyoruz... catafalque u izmirde dinleme fırsatı buldum... oldukça beğendim...

yaff anlaşılan bu izmir konseri baya yararlı olmuş ilk kez dinleyen insan çok olmuş burada :D ama güzeldi abicim yafffff :D:D yıllar yıllar yıllar sonra izledim bende tozum üstümden gitti o günden sonra eski ep ler bile daha güzel gelmeye başladı :LOL:

kent22.gif

22 Nisan Cumartesi gecesi Soul Sacrifice ve False In Truth ile beraber Kemancı da olacağız arkadaşlar...Görüşmek dileğiyle...

18 YAŞ SINIRI VARDIR

Bilet fiyatı: 12 YTL

irf8uf.jpg

Bir konser haberi daha:

21 Nisan Cuma akşamı da İTÜ Ayazağa Kampüsü nde ,8.İTÜ ROCK KULUBÜ ROCK FESTIVALI çerçevesinde sahne alacağız arkadaşlar.

Ayrıca,Edirne 'de tabii ki biz de çalmak isteriz fakat şu ana kadar gelen bir organizasyon teklifi olmadı.Teklif gelirse seve seve geliriz neden olmasın.

Son olarak albüm çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor,az kaldı,yakında yeni albümle bomba gibi geliyoruz...Görüşmek üzere...

Catafalque'ı daha önceden bilmiyordum. Cuma günü oradan geçerken konserin son 20 dakikasına bakabildim, mükemmeldi. Uzun zamandır aradığım, dinlemeye doyamayacağım melodileri, riffleri orada buldum. Albüm için belki çok geç ama gerçekten üst üste 50 kez dinleyebileceğim albümlerden. Yeni albümünüzü sabırsızlıkla bekliyorum, eminim o da mükemmel olacak

Albümü ilk çıktığı haftalarda aldım arkadaşımla ara ara en sonunda bul albümü, ama para yetmez mi! alt tarafı bir 10 ytl için talan ettik her tarafımızı sonunda bulduk parada aldık albüm gayet iyi özellikle Bloodia dilimin ucundan düşmeyenler arasında!

bu yaz (aslında hiç de mevsimi değilmiş yahu ) itibariyle dinlemeye başladığım grup.

Unique albümü yani ilk albümleri herşeyiyle başarılı. lirikler olsun, melodiler olsun, vokaller olsun, kartonet olsun, okunması zor yazı karakteri olsun... hele bir de archangel's touch adlı bir şarkıları vardır ki (bakınız : albümün 3. şarkısı) arka arkaya 9 - 10 kez dinlerim yine de doyamam.

zeytinli rock festivalinin ikinci gününü iple çekmeme, ardından gidemememin verdiği üzüntüye sebep olmuşlardır. bir dahaki konserlerini kaçıran Panik in albümünün kapağındakiler gibi olsun :LOL:.

Geri