Catafalque

zeytinliye az kaldı ve catafalqeue da seyretmek istediğim gruplar arasında. catafalque'yi ve özellikle de özge'nin sesini dinlemek için cumadan gelmeyi düşünüyorum zeytinliye. (evet itiraf edeyim, çoğu catafalque'çı gibi özgenin sesi için dinliyorum grubu) inşallah bir aksilik olmaz.

Türkiye'de gothic metal alanında 1 numaradırlar.Allaan kamilleri bile biliyo bu grubu ben şahit oldum.Artık nasıl bi başarılılarsa siz düşünün

catafalqueafisforumii8.jpg

Tüm sevenlerle buluşmak üzere!

Özge Özkan ( Vokal ) ne yazikki gruptan ayrildi ve kendi Solo calismalarini yapiyor!

Cok güzel bir Grup, degeri bilinmesi lazim =))))

Diabolique albümü var bende bilmiyorum sonra albüm çıkardılarmı... Albümlerini almamda ilginç yine cd arıyorum harıl harıl aha katatonia buldum diye aldım bu cd yi katatoniayı c ile yazılıyor zannediyorum ve grup üyelerinin resmine dair bilgim yok :D Neyse iyi ki almışım, evdeki arabesk arkadaşlarıma Seasons dinlemekten gına geldi. Ama grubun beste yükünün çoğunu Arın Baykurt'un alması düşündürücü...

Grup dağılmış yav.. Üzüldüm.

Gökhan Diren çok çabaladı bu grubu bir yerlere getirmek için ve başarmıştı da. Yazık olmuş. İnşallah bir araya gelirler yeniden.

Geri