Catafalque

Zeytinli rock festivalinde dinledim ilk kez Grubun bir süre önceki Vokal ismiÖzgürle falan muhabbet ettik o şimdi kendi grubunda ama Catafaltaq gerçektende sağlam adımlarla ilerleyecek bir güce sahip ...

fischerspooner demiş ki:
ya bende albümü var ama hangi şarkı hangisi bilmiyodum :) teşekkürler..
bu arada başarılar dilerim..

catafalque başlığının birinci mesajında vardı aslında ama bir kıyak yapayım sana dedim ;)

1.The Sootsayer
2.HallowedLands
3.Archangel's Touch
4.Dreamweaver
5.Lust and Innocence
6.Bloodia (A Raven in the Night)
7.L.O.V.E (Legacy of Virgin Eve)
8.Sharper Than The Blade
9.Gomorrah 'Eyes of Wrath)
10.Shadow my Secret Soul
11. The Wells of (my) Heart
12.Nightfall Serenade

Kanimca degisik bir album olacak. Cunku ilk albumun 2003 yilinda kaydedildigini ve grubun muziginde buyuk katkisi olan (adini yanlis hatirliyorsam kusuruma bakmayin) Serkan'in yurt disinda bulundugunu dusunecek olursak, bir degisim kacinilmaz olacaktir... Ha Serkan bir sekilde katkida bulunacaksa o ayrı bir konu..

Burock1905 demiş ki:
Kanimca degisik bir album olacak. Cunku ilk albumun 2003 yilinda kaydedildigini ve grubun muziginde buyuk katkisi olan (adini yanlis hatirliyorsam kusuruma bakmayin) Serkan'in yurt disinda bulundugunu dusunecek olursak, bir degisim kacinilmaz olacaktir... Ha Serkan bir sekilde katkida bulunacaksa o ayrı bir konu..
catafalque'ın abd'ye giden elemanı gökhan olacak :D

Aynen Borknagar ın dediği gibi;Catafalque ın abd deki elemanı Gökhan(davulcu) dır.Serhan(ben:) )burdayım.Değişimi sanırım ilk olarak sözlerde farkedeceksiniz çünkü Unique albümünün büyük çoğunluğunun söz yazarı Gökhan Diren idi.Mesafe çok uzun olduğu için:) artık Gökhan Diren in gruba katkısı direkt müzikal anlamda değil,marketing ve Amerika için menajerlik anlamında olacak.
Şu anda yoğun bi şekilde çalışıyoruz değişiklikleri hep beraber göreceğiz...:)

catafalque demiş ki:
Aynen Borknagar ın dediği gibi;Catafalque ın abd deki elemanı Gökhan(davulcu) dır.Serhan(ben:) )burdayım.Değişimi sanırım ilk olarak sözlerde farkedeceksiniz çünkü Unique albümünün büyük çoğunluğunun söz yazarı Gökhan Diren idi.Mesafe çok uzun olduğu için:) artık Gökhan Diren in gruba katkısı direkt müzikal anlamda değil,marketing ve Amerika için menajerlik anlamında olacak.

Kusura bakmayin... Kafa iste:)

catafalque demiş ki:

cok soru sordum kusura bakmayın ama davulda kim olacak?

unique albümleri şimdiye kadar en çok beğendiğim Türk gothic/doom metal albümü
özellikle l.o.v.e. harika bi şarkı
gerçi albümü dinleyen tüm gothic arkadaşlar bilir ne kadar güzel bi albüm olduğunu

Catafalque forumunu gördüm bi yazim dedim
ilk kez rock the nations festivalinde görmüştüm çok hoşuma gitti baya sağlam bi grup bence o festivalde manowar'dan ve gorefest'ten sonra tek beğendiğim guruptu :)

Sanırım R.T.N. onlara yaramış çünkü ben de ilk kez orda izleme şansına sahip oldum.O günden beri takipçisiyim.Bu arada Eski Dummy de gerçekleşecek konserin ayrıntılarını öğrenebilir miyiz?

ya hakkında konuştuğum herkes aynı şeyi solüo "çok iiler" ama ben dinleme şansına sahip olamadım:( nası yapar nasıl ederde dinlerim bu müthiş grubu??

Catafalque ile Turkrock forumu sayesinde tanışma fırsatı buldum.Albümü dinledim son 1 haftadır falan ama şu an dumur vaziyetteyim çünkü yabancı kaynaklı müzik forumlarında aramakla meşguldüm bu grup ile ilgili ayrıntıları.Gerçekten çok başarılı,çok güzel bir albüm olmuş.Özellikle Klavye ve bayan vokal o kadar güzel bir hava katmış ki müziğe.Şimdiye kadar sadece yabancı gruplarda görebildiğm şeylerdi bunlar.

Devamını her zaman bekliyoruz,her zaman da takipçisiyim bu grubun.Bence bu gruba destek olunmalı....

CATAFALQUE- FALSE IN TRUTH - SOUL SACRIFICE
--------------------------------------------
Ankara buluşması

Albüm sonrası Catafalque ve Soul Sacrifice'ın ilk Ankara konseri False in Truth'un da desteğiyle 11 Aralıkta gerçekleşecek!

Ankara seyircisinin desteğiyle buluşmak üzere arkadaşlar!!!

11 Aralık 2005 Pazar. Saat 14.00
24 (Eski Dummy Bar) Sakarya Cad. SSK Karşısı

6 YTL. ( bir bira içinde )

black_winter_day.jpg

Geri