Yaşamdan Dakikalar

ben neredeyse her hafta izliyorum... hıncal uluçtan pek haz almasam da bağrılıp böğrülmeden bir yere varılan ve dünya kurtarmak çabası edinilmeden tek sözcük üstüne kısa öyküler şiirler ve de alıntılar yapılıp anlatılıp dolu dolu televizyona baktıran bir program. sunay akınsayesinde her hafta ya gerçekten de böyledir bu diyorum komik gelicek ama bazen not bile alıyorum bir kenara... gerçekten de yaşamdan dakikalar hayattaki her şey üzerine küçük büyük önemli ve ya önemsiz görünen herşey üzerine dolu dolu dudak kıpırtıları...
en çok hoşuma giden de don kişotluk üzerine yapılan konuşmaydı...
ve programın en hoş yanı belirli bir tekst olmadan haşmet babaoğlunun tek kelimesinin ardından doğaçlama şekilde muhabbetin gelişmesi ve ya bitti mi demek ki dolu adamların konuşmaları böyle oluyormuş dedirrtmesi... gelin kaynanalar prensler kurbaalar arasında televizyonun değerini yhatırlatan bir program....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
chanson demiş ki:
ben neredeyse her hafta izliyorum... hıncal uluçtan pek haz almasam da bağrılıp böğrülmeden bir yere varılan ve dünya kurtarmak çabası edinilmeden tek sözcük üstüne kısa öyküler şiirler ve de alıntılar yapılıp anlatılıp dolu dolu televizyona baktıran bir program. sunay akınsayesinde her hafta ya gerçekten de böyledir bu diyorum komik gelicek ama bazen not bile alıyorum bir kenara... gerçekten de yaşamdan dakikalar hayattaki her şey üzerine küçük büyük önemli ve ya önemsiz görünen herşey üzerine dolu dolu dudak kıpırtıları...
en çok hoşuma giden de don kişotluk üzerine yapılan konuşmaydı...
ve programın en hoş yanı belirli bir tekst olmadan haşmet babaoğlunun tek kelimesinin ardından doğaçlama şekilde muhabbetin gelişmesi ve ya bitti mi demek ki dolu adamların konuşmaları böyle oluyormuş dedirrtmesi... gelin kaynanalar prensler kurbaalar arasında televizyonun değerini yhatırlatan bir program....

+1000000000000

chanson demiş ki:
Belli bir tekst olmasa da programda konuşulacak konular önceden Nebil Özgentürk tarafından hazırlanıyor.

Herkese katılıyorum program gerçekten çok iyi gidiyor. Televizyon izlerken birşeyler öğrendiğini bilmek çok güzel bir duygu.

ya hele o tespih ve de hediye kültürü falan yani ne biliyim herkesin izlemesi lazımbu programı bende pek haz etmem hıncaldan ama sunay abi gerçketen iyi götürüyo,gerçek bi entelektüel,ayaklı ansiklopedi,hele o şehir hatları varpurlarına şairlerin ismi verilmeli muhabbeti o da çok iyiydi

çok güseL program ya izLemeye çaLışıorum her hafta.. sunay akını ve haşmet babaoğLunu zaten çok severim.. bence tvde izLenmeye değer birkaç programdan birisi..

Geri