Gt-8 Kullanıcıları Iki Dakikanızı Alabilir Miyim?

Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşıldığı üzere gt8 kullanıcısıyım. Ben demo parçalarımda kullanmak üzere overdrive tonları arıyorum, sözle ne kadar tarif edilebilir bilmiyorum ama çok sert olmayan, alternatif müzikte kullanılacak fender tonu tarzı bi şey. İnternetten çok patch indirdim, kendim de kurcaladım. Konsere falan çıkacak olsam o tonlar beni tatmin eder ama kayıt için hep en iyisi arayışı içindeyim. Acaba bana bu tarz kullandığınız, tavsiye ettiğiniz tonları mail yoluyla gönderebilir misiniz? mail adresim [email protected]

Yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.

Örnek bir şarkı, part vs. bir şey söyleyebilirseniz ya da daha detaylı tarif edebilirseniz size buradan da kabaca ayarları anlatabiliriz diye düşünüyorum.

dostum her bir ton gitara göre yazılır ve bu sebepten dolayı başka bir gitarda yazılmış bir ton senin gitarında leş gelebilir.. bu yüzden oturup ton yazmanı tavsiye ederim.

dostum her bir ton gitara göre yazılır ve bu sebepten dolayı başka bir gitarda yazılmış bir ton senin gitarında leş gelebilir.. bu yüzden oturup ton yazmanı tavsiye ederim.

Evet kesinlikle, hatta patch'de ampli simulasyonu açıktır ama sen zaten ampline input'tan giriyorsundur, bir de kabin simulatörü falan da açıksa rezalet bir ton çıkar. Sen tam bize yaz, gitar şu, amfi/kabin bu diye, biz de birşeyler yazmaya çalışalım.

GT8 başarılı bir alet zaten, çok fazla parametre var, istediğin tonu; processor sınırları içerisinde yakalayabileceğini düşünüyorum.

Geri