Six Feet Under

nate in kopuş mükemmeldi..kamera çekimi fln harikaydı ya..şimdi bile gülüyom aklıma nate in kapıdan çıkarken ki konuşması gelince..artık brenda ile nate evlenir..benide sevgilimin evinde hep çıplak bi adam görmek delirtir herhalde..ev çıplaklar kampı gibi..

Rico'nun isciligi artik bu bolumde tam costu... adam sifirdan surat yapiyo daha noolsun... cewnaze sektorunde harcaniyo bu cocuk... gitsin madame tussaud'da falan calissin...

Bu arada billy'nin cektigi Claire fotolari da Nate'in eline bir gecerse neler olur bilemiyorum... macolugun dibine vurur arkadas artik heralde... :D

billy brendanın kardesi değilmi..ben nate in arızaya girmesini kaçırdım...billy ve brenda arasındaki ilişki ne.... bu hafta brendanın halleri çok komikti ,nate kıl olurken kız nasıl keyif alıyo...kanser olayında haklı olarak koptu artık nate..bu kız ne böyle yaa

cordi demiş ki:
billy brendanın kardesi değilmi..ben nate in arızaya girmesini kaçırdım...billy ve brenda arasındaki ilişki ne.... bu hafta brendanın halleri çok komikti ,nate kıl olurken kız nasıl keyif alıyo...kanser olayında haklı olarak koptu artık nate..bu kız ne böyle yaa

O kanser kısmı hastaydı ya. Nate'in gözler faltaşı gibi açıldı, sonra da "S...tir s...tir bunu yapamayacağım!" diyip çıktı! Ben de yarılıyordum ekran karşısında.

Billy Brenda'nın kardeşi.

Valla onu bunu bilmem de bu David fena cozutmaya basladi... O is kolik adam ne oldu yahu... Amaninn... Ex'ler falan sonu iyi diil valla :) Olan da Claire'in siyah T-Shirt'e oluyo bu arada :D
Anne Ruth'un girdigi tripler Nate'i solda sifir birakti...Alice in Wonderland'e gondermeler sahaneydi helal olsun yaw... Seviyomm bu diziyi hakkaten...

Glorfindel demiş ki:
Hakikaten ya, Billy de esrarı verip duruyor adama. Şimdi Brenda ikisiyle de yatıyorsu değil mi bunların? Ayıp yahu!!
]İnanki bence çok büyük bir kayıp....ben bayılıyorum harbiden davide ne oluyo...ama eski sevgilinide hala seviyo yaniii...ne biçim kardeş bu billy......

ruth daki değişimi görüyomusunuz nasıl değişti.birde bu hafta brenda billy ye nate için onu sevdiğini söyledi ya o zaman brendadan hoşlanmaya basladım....ama yazık kıza ne manyak ailesi var ya..... :kustum clairede belasını arıyodu buldu yani :pandik

Nate'in duvara dönmüş ihtiyaç molasındaki fotoğrafının sergiye konması muhteşemdi bence!

Daha ötesi, Brenda'nın aile kızdan daha psikopatmış valla! Nedir bu kardeşim..? "Billy'yi bir tımarhaneye tıkacağız.", "Sen konuşsan?". Resmen kendi ailemin beni psikoloğa gitmeye zorlayan bireyleri geldi aklıma; madem böyle bir karar verecek kadar gidiyosun, konuşacak cesaretin olsa!

Şu Rico'nun yerine gelen kız süperdi bence. Biraz fazla konuşuyordu ama.

Rico bence geri dönüş yolunda, ufaktan ufaktan.

Ne kaldı... Ah evet, David'in eski erkek arkadaşına (adamın adını unut- hah Keith!) kalkıp da "Hadi seks yapalım! Bir anlam taşıması da gerekmiyor, hadi n'olur!!!" diye patlamasına koptum ben. Bir de sabah, kızın "Zor gece miydi, yakışıklı?" demesi üzerine "Kovuldun!" tepkisini vermesi!

Yalnız Claire'i zor günler bekliyor gibi görünüyor. İyi yanından bakalım. En azından David henüz siyah t-shirt'lerini almıyor.

Kount demiş ki:
Nate'in duvara dönmüş ihtiyaç molasındaki fotoğrafının sergiye konması muhteşemdi bence!

Daha ötesi, Brenda'nın aile kızdan daha psikopatmış valla! Nedir bu kardeşim..? "Billy'yi bir tımarhaneye tıkacağız.", "Sen konuşsan?". Resmen kendi ailemin beni psikoloğa gitmeye zorlayan bireyleri geldi aklıma; madem böyle bir karar verecek kadar gidiyosun, konuşacak cesaretin olsa!

Şu Rico'nun yerine gelen kız süperdi bence. Biraz fazla konuşuyordu ama.

Rico bence geri dönüş yolunda, ufaktan ufaktan.

Ne kaldı... Ah evet, David'in eski erkek arkadaşına (adamın adını unut- hah Keith!) kalkıp da "Hadi seks yapalım! Bir anlam taşıması da gerekmiyor, hadi n'olur!!!" diye patlamasına koptum ben. Bir de sabah, kızın "Zor gece miydi, yakışıklı?" demesi üzerine "Kovuldun!" tepkisini vermesi!

Yalnız Claire'i zor günler bekliyor gibi görünüyor. İyi yanından bakalım. En azından David henüz siyah t-shirt'lerini almıyor.
gercekten david cozuddu.....claire e acımıyorum belasını arıyodu o oglanda

ya biraz da neden ? niçin ? gibi sorular sorsak. yani adamlar neden bunu çekmiş? ticari amaçları geçin. bu diziyi yazan adamın ticari amaçları olduğunu zannetmiyorum ben. ne demek istiyo bize bu adam sorusu daha önemli bence.

geçen yıl sezonun ortalarına doğru keşfettim diziyi ama karakterleri filan bilmediğim için bıraktım ve 2 hafta önce 2. sezonu başladı neyse ki artık izliyorum ve bayılıorum bu diziye kesinlikle akıl şaheseri bence hala 1.sezonu kaçırdığıma üzülüyorum.....

birmanya demiş ki:
geçen yıl sezonun ortalarına doğru keşfettim diziyi ama karakterleri filan bilmediğim için bıraktım ve 2 hafta önce 2. sezonu başladı neyse ki artık izliyorum ve bayılıorum bu diziye kesinlikle akıl şaheseri bence hala 1.sezonu kaçırdığıma üzülüyorum.....

2. sezon mu bu???, ben de en sonunda bi diziye ilk sezonunda yetiştim diye seviniyodum :) . diziyi gerçekten çok beğendim, ama rahatsız edici tarafları var... tuhaf :roll:

akortsuz demiş ki:
2. sezon mu bu???, ben de en sonunda bi diziye ilk sezonunda yetiştim diye seviniyodum :) . diziyi gerçekten çok beğendim, ama rahatsız edici tarafları var... tuhaf :roll:

Evet 2. sezon. Ama mutlaka 1. sezonu izlemeliydin muhteşem bir sezon.Ayrıca bu 2 bölümden tuhaf olduğunu belirtmişssin ,bir de ilk sezondaki bölümleri görseydin ne tur tuhaflıklar vardı

Geri