Felis

NightShottan (uzun bi aradan Sonra)Herkese Selamlar!!
NightShot (yok Rakun, yok yok Felis:) olarak sevinçle ve gururla tekrar bir araya geldiğimizi ve bu akşam'dan itibaren ve bundan böyle her Cuma "Biziz Rock Bar"'da Cuma geceleri 00:00 sularında sahne alacağımızı duyururuz.Aramıza yeni katılan gitaristimizle birlikte kadromuz;
Başak : Vokal
Ezgi : Gitar-Klavye
Hakan : Bass
Berkay : Davul
Giray : Gitar

Bu akşam ve her Cuma Biziz'de görüşmek dileğiyle....Herkese selamlar tekrar:)

Süpersiniz.... sahnelere tekrar geri dönmenize çok sevindim, bu sahnenin Biziz olmasına ayrı sevindim. Bi ara boş bi Cuma bulursak Tushe! olarak geliriz belki... Selamlar.

:elsallaa Hoşgeldiniz diyor başarılar diliyoruz, umarım herşey güzel olur :elsalla
00:00 çok geç ama görüşmek üzere ;)

saolun

Teşekkürler arkadaşlar,
Bi Cumartesimizi bizde size ayırmak istityoruz,grup olarak, sevgili Tushe ve Cin Seddi...Çok saolun...

evet,gerçekten güzel oldu bu!
gitaristten ziyade davulcu arayışı içinde olduğunu duymuştum sanki.
neyse geldiniz ya,hoşgele...
sevgilerle...

N

NightDoom

hayırlı olsun arkadaşlar :) umarız bidaha hiç dağılmadan devam edersiniz..sizi dinlemek keyifli olcak!!! (NightWiSH_)

selaam.eskiden severek dinlerdik giderdik daha dinleme sansım olmadı ama keske biziz dısında bi yerde daha cıksanızda gelsek izlesek.ama olsun basarılar.

selamlar;

bizizde böyle sağlam bir grupla aynı sahneyi almak keyifliydi...

başarılar...

(Çınaraltı)

grupta herkese ortak uyan gün sadece cuma ve cumartesi, o sebepten dolayı cuma - biziz en iyi seçenek gibi duruyodu bizim için... cumaları görüşmek üzere!!

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler