Yalınayak

kısa ve öz olan andac cafe konseriniz gercekten cok iyi geçti.
herkez gibi bende cok eglendim.
hepinizin eline terine saglık.
ankaranın en iyi barından sizlere konser teklifi geldi degerlendiriyoruz..
askerlik oncesi belki bir konser de o barda yapabiliriz
yiğit askerde boş durma müzige devam.
yolunuz gerçekten acık olsun.

ben yalınayakın vokali olarak bu grubu kurmak için sıkı bir mücadeleye girdim ve yalınayakın insanlara anlatacak cok şeyi vardı (özenmenin yanlıs oldugu,fakir yalnız cocugu,sürekli eglenen ama hayatı hep acı olan genci)

Bizim gercek AMACIMIZ GENCLERİN BU APTAL DURUMUNDAN KURTULMALARIYDI zenginlige özenen,birbirlerine saygı gostermeyen bir gencligi anlatmaktı

VE ŞİMDİ BEN ASKERE GİDİYORUM BU DEMEK OLMUYOR Kİ YALINAYAK YOK OLUYOR HAYIR

YENİDEN GELİCEK

ÇÜNKÜ;

YALINAYAK GRUBUNUN SİZE ANLATACAK COK ŞEYİ VAR AMA BELKİ SON BİR KONSER VEREBİLİRİZ

YİNEDE BENİ SON KONSERİMDE BENİ YALNIZ BIRAKMAYAN VE BANA BAS GİTARLA EŞLİK YAPAN

DEVRİM MADENCİOGLUNA

DAVULDA;

ONURSAL BARKERA

2.GİTARDA; ONURA

VE YALINAYAKIN AMACINA SAYGI DUYAN VE BİZİM HAKKIMIZDA UMUTLU DÜSÜNEN HERKESE
ALLAHA ŞÜKREDİYORUM BÖYLE İYİ ARKADAŞLARIM OLDUGU İÇİN

buggleyeyes demiş ki:
bu hayat derslerinin yanısıra müzik de yapıyor musunuz?

tek mesajın var... o da kötüleme.. aramızdan birisi oldugun belli gercek nickini yada gercek isminlede bu gorusu yazabılırdın. bu grubun elemanları sonsuz guzellıkte ınsanlar sanada gorusunede saygı duyup guzel bır dılle acıklama yaparlardı. yigit askerde yanlız kalmıyacaksın mektuplar vs.. hep yanında olacak ankara.. onursal seninlede hep beraberim iyi gün dostlugunu sevmem kötü günlerinizde hep burdayım...

Başarılar saygılar...

bu arada uyur sağolasın abi biliosn bende hep yanındayım.çok sağol..

buggleyeres bilader belki yakında bi konser olabilir gelde bak bi...konuşmakla bitmez hemde tanışırız bi...

buggleyeyes senin kim olduğunu tahmin edebiliyorum.yakında bulurum seni...

Arkadaşlar desteklerinizden dolayı çok sağolun.Arada olcak böle şeyler insanlar önce kötüler sonrada kötülediği şeyi yüceltir...Bu arkadaşımızda önce kötülemiş....Sonrada...

Saygılar...

o armudu o kadar taktığınız bile yanlış olmuş , besbelli ki fake 1 mesaj atıp kenara çekilmiş , siz her yazdığınızda , cevap verdiğinizde şişmiştir şişeceği kadar. Ben sizlere güveniyorum, Haydi kolay gelsin

buggleyeyes demiş ki:
bu hayat derslerinin yanısıra müzik de yapıyor musunuz?

biz kimseye üstün gözükmeye calısmadıktık ne de ders vermeye
biz sadece gordüklerimizi sana ve senin gibilere anlatmaya calıstık müzik te dilimiz kalitemiz oldu
sen ordan ahkam kesecegine gel bi müzigimizi dinle
dinlemeden elestiri yaptıgına gore 10 yasta falansın yada IQde

madem elestiri yapacaksın bos konusacaksın bari düzgün salla elinde saglam birsey olsun

yalınayak grubunun,grup elemanlarının herkes ne olduğunu( kişisel ve müzik yeteneği anlamında) biliyor...bu yüzden böyle boş yazılarla kafa şişirmeye , aptalca gelen fake mesajlarını dikkate almaya hiç lüzum yok...
belliki o yazıyı yazan megolomanyak biri...kendinide birşey zannediyor..
geçin bunları arkadaşlar... konumuz yiğitin askerliği ve yalınayağın geleceğe dair plan ve fikirleri...
bunları konuşalım,paylaşalım....

Storm_Warrior demiş ki:
yalınayak grubunun,grup elemanlarının herkes ne olduğunu( kişisel ve müzik yeteneği anlamında) biliyor...bu yüzden böyle boş yazılarla kafa şişirmeye , aptalca gelen fake mesajlarını dikkate almaya hiç lüzum yok...
belliki o yazıyı yazan megolomanyak biri...kendinide birşey zannediyor..
geçin bunları arkadaşlar... konumuz yiğitin askerliği ve yalınayağın geleceğe dair plan ve fikirleri...
bunları konuşalım,paylaşalım....
haklısın...artık eğer yiğit gelince bi iki cover daha ekleyip garage planı var tabi uygun olursa.büyük ihtimal uzun bi süreliğine o son konser olur..Andac konseri sondu ama yiğit izmirde şimdi eğer gelirse ve yetişebilirse bakacağız...

arkadaşlar bestelerimizin sahibi gitar-vokal yapan önemli insan :) yiğit en geç çarşamba ankarada ve eğer ayarlayabilirse askerlik işi yalan olucak.Nese 1 hafta içinde yoğun çalışmalarımız olcak ve besteleri daha anlaşılır ve daha eğlenceli bi hale getireceğiz ve sonunda yiğiti kayıta ikna ettim.22 ekim doğum günüm diye kayıt yapıcaz :D ve 3 hafta içinde yiğitin kalması kesinleşirse konser planlarımız var...İlginize...

Geri