The Aluminium Company (Rock) - Ankara

İyidi, hoştu. Yalnız ses düzeninden mi yoksa vokalin kendinden mi tam anlayamadım bazı yerlerde vokalin sesi biraz rahatsız etti. Çok tiz geldi sesler. Bazı yerlerde de vokalin detone olduğunu saymazsak genel olarak iyidi. Bassçı başarılı. Davulcu da üzerine düşen görevi yeterince yerine getiriyor.

Yorumlarınız için, çok teşekkürler Can. Bizi iyi bulduğunuza sevindim, ama bence çok da başarılı değildik. İyi bir konser olması için, her şey orada bizi bekliyordu, profesyonel bir ekip vardı (oradaki herkese teşekkürler :) ), harika bir ses sistemi vardı, iyi sayıda dinleyici vardı (ne bizi korkutacak kadar fazla, ne de moralımızı bozacak kadar az). Ama iyi çalamadık, çok hata yaptık :oops: . Daha çok çalışmamız lazım. :(

slm .sizi daha önce gazi dedinledim .Acıkcası ses sisteminden sanırım o zamn biras kötu sesler gelmişti ama ,grub olarak gayet iiiidi .konser soorası joe ile konser hakkında konuşmuştum belki hatırlar nese yolunuz açık olsun... KONSERlerimize bekLİORUZ

canacanka-t demiş ki:
beyler durumlar nasıl ses seda yok sizden yine yoksa patlamaya mı hazırlanıyorsunuz??? :D

Kusura bakmayın, Can, uzun süre foruma bakmıyordum, onun için cevap geç geliyor. Zor bir dönemdeyiz. :( Maalesef vokalımız Joe kendi isteğiyle gruptan ayrıldı, yeni vokal arıyoruz. Stüdyoda çalışmaya devam ediyoruz, ama uzun bir süre yeni konser olmayacak, galiba. Yine de, bizi unutmadığınız için ve her zaman desteklediğiniz için çok teşekkür ediyoruz.

DEDE demiş ki:
slm .sizi daha önce gazi dedinledim .Acıkcası ses sisteminden sanırım o zamn biras kötu sesler gelmişti ama ,grub olarak gayet iiiidi .

Teşekkürler, Dede. Ama bence ses sistemi gayet iyiydi, yani o duyduğun kötü sesler bizdik herhalde! :LOL:

Teşekkürler, Doğukan. Endorphine için vokalsız olmak ve konser yapamamak çok zor olmalı, çünkü sahnedeyken ne kadar eğlendiğiniz belliydi. Başarılar diliyoruz!

AluminiumBass demiş ki:
Teşekkürler, Doğukan. Endorphine için vokalsız olmak ve konser yapamamak çok zor olmalı, çünkü sahnedeyken ne kadar eğlendiğiniz belliydi. Başarılar diliyoruz!

Hiç sormayın ya:(
Umarız hem The A.C. hem de Endorphine en kısa zamanda arzuladıkları vokallere kavuşur ve sahneyle buluşur
(Gary bira sözünü unutmuş değiliz :) )

canacanka-t demiş ki:
beyler umarım istediğiniz bir vokali bulursunuz yeni sezonda sizleri izlemek keyifli olacak bence şimdiden başarılar seydunadan tüm desteklerle...
Teşekkürler, Can. Hiç bitmeyen desteğinizi unutmayacağız. :)

Furkany demiş ki:
Umarız hem The A.C. hem de Endorphine en kısa zamanda arzuladıkları vokallere kavuşur ve sahneyle buluşur
İlginçtir, The Aluminium Company konser yaparken, ben çok kötü paniğe kapılıyordum, ama şimdi, vokal yokken ve konser yapamazken, çok özlüyorum sahneyi. :(

Furkany demiş ki:
Gary bira sözünü unutmuş değiliz :)
İskoçyalıların çimri olmadığını kanıtlamak benim görevim. ;)

Hala buradayız, Furkan!
Yeni gelişmeler var, hem kötü hem de iyi. Arkadaşımız klavyecimiz Dave gruptan ayrıldı, baba olacağı için. Böylece, The Aluminium Company üç kişi oldu. Kötü gidiyordu, yani (Dave için değil, tabii. :) Tebrikler, Dave!)
Yaz tatili biraz boş geçirdik, birkaç yeni coveri ekledik setlistimize. Ben efekt pedali aldım kendime, stüdyoda Tim ile Karl'ı iyice sinirlendirdim garip sesleri yaparak. :twisted: ("Doğru dürüst bass gitar çalsana, kes artık bu bipleri, bu laser sesleri.")
Ama nihayet iyi bir gelişme olmuş gibi. Dün yeni bir vokalı denedik, hoşumuza gitti, ve anlaşabilirsek, gruba katılacak! Herşey yolunda giderse, birkaç ay içinde sahnede olmayı umuyoruz...
Endorphine'in her zaman devam eden desteği için çok teşekkürler!

AluminiumBass demiş ki:
Hala buradayız, Furkan!
Yeni gelişmeler var, hem kötü hem de iyi. Arkadaşımız klavyecimiz Dave gruptan ayrıldı, baba olacağı için. Böylece, The Aluminium Company üç kişi oldu. Kötü gidiyordu, yani (Dave için değil, tabii. :) Tebrikler, Dave!)
Yaz tatili biraz boş geçirdik, birkaç yeni coveri ekledik setlistimize. Ben efekt pedali aldım kendime, stüdyoda Tim ile Karl'ı iyice sinirlendirdim garip sesleri yaparak. :twisted: ("Doğru dürüst bass gitar çalsana, kes artık bu bipleri, bu laser sesleri.")
Ama nihayet iyi bir gelişme olmuş gibi. Dün yeni bir vokalı denedik, hoşumuza gitti, ve anlaşabilirsek, gruba katılacak! Herşey yolunda giderse, birkaç ay içinde sahnede olmayı umuyoruz...
Endorphine'in her zaman devam eden desteği için çok teşekkürler!
Dave'i tebrik ediyorum :alkıs
Gary pedalın hayırlı olsun üstadım güle güle kullanasın ,Wembley'de ton çekesin inşallah :metalhead
Vokalle de umarım anlaşırsınız ,sizi sahnede görmeyi çok özledik walla
Tim'e ve Karl'a selamlar

canacanka_t demiş ki:
oo beyler yeni gelişmeler var haa yakın zamanda sizleri sahnede görmek isteriz seyduna başarılar diler
Furkany demiş ki:
Vokalle de umarım anlaşırsınız ,sizi sahnede görmeyi çok özledik walla

Dört aydır sahnede olamamıza rağmen, her zaman bizi destekleyen Seyduna basçısı Can ile Endorphine üyeleri, sizlere çok çok teşekkür ediyoruz. Moral verici mesajlarınız yüzünden, pes etmedik, ve nihayet iyi şeyler olmaya başladı. Desteğinizi unutmayacağız.

Ve görüşürsek artık diyoruz! :D

Salı günü, her hafta gibi, stüdyomuz olacak, ve ondan sonra sürekli gittiğimiz restorana gideceğiz. (Endorphine üyeleri orayı biliyor, zaten, Can size de özel mesaj atacağım.) Saat 20.15 civarında orada olacağız. Gelebilirseniz, müziği konusalım! Gelemezseniz, hiç sorun yok, zaten orada olacaktık.

Geri