The Aluminium Company (Rock) - Ankara

Merhaba, Can!
The Aluminium Company devam ediyor. Yeni vokalımız gruba katıldıktan sonra, repertuvarımızı yüzde 70 yineledik, ve yeni parçalardan birkaç tanesini hala öğreniyoruz. Sahneyi özledik, ama bir-iki ay içinde tekrar sahnede olacağımızı düşünüyoruz.
Kesin bir konser tarihi olduğunda, buraya yazarız.
Unutulmadığımızı gösterdiğiniz için teşekkürler! :D

AluminiumBass demiş ki:
Merhaba, Can!
The Aluminium Company devam ediyor. Yeni vokalımız gruba katıldıktan sonra, repertuvarımızı yüzde 70 yineledik, ve yeni parçalardan birkaç tanesini hala öğreniyoruz. Sahneyi özledik, ama bir-iki ay içinde tekrar sahnede olacağımızı düşünüyoruz.
sizi neden unutalım ki dimi :) seyduna 28 ocakta IF rock bar da sahnede orada olmanızı isteriz dostlarım başarılar dilerim sahneye çıkında gelip dinlemek istiyorum en son bizizde kalmıştık o zaman çok beğenmiştim tarzınızı hala da dinlemek istiyorum....

AluminiumBass demiş ki:
Merhaba, Can!

Ne unutması arkadaşlar,Endorphine sizleri tekrar sahnede görmeyi dört gözle bekliyor ;)

sevgili ALUMINIUM COMPANY, bahar şenliklerinden bu yana sadece bir kez görüşebildik.. repertuarınızda değişiklik var mı? siz hazır olun yeterki, konser ortamını hazırlarız..

Ahmet Tuncer

canacanka-t demiş ki:
sizi neden unutalım ki dimi :) seyduna 28 ocakta IF rock bar da sahnede orada olmanızı isteriz dostlarım başarılar dilerim sahneye çıkında gelip dinlemek istiyorum en son bizizde kalmıştık o zaman çok beğenmiştim tarzınızı hala da dinlemek istiyorum....
Teşekkürler, Can. En son Nisan'da Seyduna'yı dinledim galiba, şimdi nasıl olduğunuzu çok merak ediyorum, gelmeye çalısacağım.

Furkany demiş ki:
Ne unutması arkadaşlar,Endorphine sizleri tekrar sahnede görmeyi dört gözle bekliyor ;)
Biz de Endorphine'i görmek istiyoruz, Furkan. Bira parası hazır! :LOL:

ahmettuncer demiş ki:
sevgili ALUMINIUM COMPANY, bahar şenliklerinden bu yana sadece bir kez görüşebildik.. repertuarınızda değişiklik var mı? siz hazır olun yeterki, konser ortamını hazırlarız..
Evet, Ahmet, repertuarda çok değişiklik var, ama şimdilik yeni çalacağımız parçaların ne olduğunu kimseye söylemiyoruz, sürpriz olsun. :) Konser vermeye hazır olduğumuzda haber veririz. Gazi'deki performansımızdan tam anlamında memnun kalmadım ise, sizin hazırlıklarınızdan çok memnun kaldık, orada her şey çok güzel ayarlamıştınız.

Furkany demiş ki:
Biz de Endorphine'i görmek istiyoruz, Furkan. Bira parası hazır! :LOL:

Sizle seraber içmedikten sonra neyleyelim biz birayı ;)
Hele siz bi geri dönün de kulisinizde şampanya patlatmazsam nolayım 8)

vay, çok sevindim gerçekten Gary... orada olabilmeyi çok isterdim ama aynı gün aynı saatte Endorphine ile birlikte IF'te olucaz... yine de başarılar, bi ara tekrar buluşuruz, haberleri alırım senden...
başarılar... :)

crizzy demiş ki:
vay, çok sevindim gerçekten Gary... orada olabilmeyi çok isterdim ama aynı gün aynı saatte Endorphine ile birlikte IF'te olucaz... yine de başarılar, bi ara tekrar buluşuruz, haberleri alırım senden...
başarılar... :)

Furkany demiş ki:
Nasıl ya...AC 1 yıl aradan sonra ilk kez konser veriyor ve biz konserimiz olduğu için gidemiyoruz :cry: Ama haksızlık bu yaaa :kafaat

Evet, kötü oldu. :( Biz de Endorphine'in konserine gelmeyi isterdik, ama olmadı işte. Gazi'de de orada olmayacağız, maalesef, o saatte çalıştığımız için. Yine de, başarılar dileriz. İki konser güzel olacak, eminim. :)

canacanka-t demiş ki:
orda olucam merak etmeyin dostlarım... :)

Sizi orada görmek güzel olacak. :D Yeni Aluminium Company hakkında iyi bir müzisyenin düşündüklerini öğrenmek istiyoruz.

Pazar gününü iple çekiyorum :LOL: Bugüne kadar hep ben sahnede ablam ise seyirciler arasında oldu. :D Ancak pazar günü bunun tam tersi olacak. ;) Ablam sahnede ben ise en önde izliyor olacağım. :metal Umarım her şey yolunda gider, ayrıca sizler içinde 1yıl müzikten uzak kalmak işkence gibi olsa gerek. :dan
Pazar günü güzel bir başlangıç olacak ve devamını da şiddetle bekliyorum. :) Belki ilerde aynı sahneyi de paylaşırız. Pazar görüşmek üzere... :metalhead

Biz Pazar'da çalıyoruz Biziz'de, ve dört grup daha varmış. Ama başka grup kim bilmiyoruz! Bilen var mı?

Herkese selam..
Pazar günü bizim için özeldi, çünkü birlikte ilk sahnemizdi, heyecanlanlıydık. Ayrıca uzun bir aradan sonra Aluminium Company ilk kez farklı bir vokalle sahnedeydi, .Biz çok eğlendik :LOL: , umarım dinleyenlerimiz de aynı fikirdedir. O gün bizimle olan herkese teşekkür ederiz, kısa zamanda tekrar görüşmek üzere :dans

Ben biraz bilgi veriyim. Bizde çıkıyoruz :)

Başarılar arkadaşlar yarınki konser umarım herkes için güzel geçer :)

Konser hakkında biraz daha bilgi veriyim

Çıkan gruplar

A.B.E.S.
GAREZ
KUL
WRECKAGE
HAYAL
ALUMINIUM COMPANY
ZAAF
DURAK

DJ. EVREN ARIK
DJ. SAİT ÖZTEN