Anova (Hard/Heavy) - Ankara

A n O v A
(analyze of varince)

Konser Tarihleri :

#22 nisan A. Ü. gıda mühendisliği
#25-29 nisan arası A. Ü. Tıp fakültesi Morfoloji*
#13 mayıs A. Ü. Ziraat Fakültesi
#17 mayıs A. Ü. veterinerlik fakültesi

*hala bir tarih verilmedi çıldıracağız...

girmek problem olur diyorsanız :kafaat , [email protected] a mail atın yardımcı oluruz... tabi tel. nonuzu bırakınız maille... görüşürüz... :kafaat

:metalhead :metalhead

üzülerek belirtiyorum ki gıda müh. konserimiz elde olmayan nedenlerden dolayı ertelenmiştir... en yakın konserimiz:29 nisan 2005 cuma tıp fakültesi morfoloji binası ord. prof. dr abdulkadir noyan konferans salonunda saat 14:00 dadır. beklerizzz

tekrar yazıyorum duyduk duymadık demeyin!!!
29 NİSAN Cuma 14:00'da Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binasında ANOVA sahne alacak..

anova ya başarılar diliyorum..caner ve emre çok sağlam adamlar eminim müzikleride çok sağlamdır..29 nisanda inşallah ordayız..

Grubun "Müü = "Müü' " diye bir şarkısını olmasını diliyorum.. İsim başarılı arkadaşlar, ama böyle bir grubun varlığından haberdar olmanızı dilerim... Dünyanın öbür yarımadasında ama takılmaya devam yanii.. :LOL:

Konserimize bekleriz...

Metal Day #5: Metal Party
Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 14.30 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

junkcan demiş ki:
Konserimize bekleriz...

Metal Day #5: Metal Party
Tarih: 8 Mayıs 2005 PAZAR

Yer: Biziz Rock Bar

Kapı Açılış: 14:00 (Gruplar yaklaşık saat 14.30 15:00 gibi sahne almaya başlayacaklar.)

Gruplar: (Sırasıyla)

KaraLeke (Yeni fakat heavy metal için ışık veren bir grup olarak ilk sırada sizi ısındıracaklar.)

Eren Kömürlü Band (Çok konuşulan ve birçok insanın merakla izlemek istediği bir gitarist ve grubu.)

SouliTarY (Yıllardır çizgisini bozmadan koruyan,gerek enerjisi gerek sahnesi gerek besteleri olsun işini en iyi biçimde yapmaya çalışan ve 10. Roxy Müzik Yarışmasında FİNALe kalan SouliTarY elemeler öncesi bu konserde sizinle.)

Magick (Yılların eskitemediği Türkiye'nin en iyi thrash/heavy metal gruplarından olan, mükemmel besteleri ve başarıyla coverladıkları şarkılarıyla Magick uzun bir aradan sonra Ankara'da tekrar sevenleriyle birlikte.)

Crossfire (Türkiye'nin en iyi power-thrash gruplarından olan Crossfire başarılı albümleri sonrası ilk Ankara konseriyle sizleri ve Nightwolves'larını unutulmayacak bir enerji ve müzik ziyafetine bekliyor.)

Giriş: 5 YTL
Bira: 2.5 YTL

umarız ortak bir konserde beraber çalarız...

selam , ben bugün konseri tamamen unutmuşum nedense 12 Mayıs diye aklımda kalmış, iyidir umarım ,gerçi haberlerinizi küçük bir tesadüf sonrasında aldım ama... :roll: başka bir konserde görüşmek üzere...

bu günkü konserde bizi yalnız bırakmayan a.ü. gıda müh. öğrencilerine, a.ü. veterinerlik fak. öğrencilerine, az katılım
gösterseler de a.ü. tıp fakültesi öğrencilerine bizi konser sonuna kadar yalnız bırakmadıkları ve hatta konser sonrası da
yanımızda oldukları için teşekürler.

ayrıca cortex gurubundan emre ve ve basçısına(adını hatırlayamayacam, ama anfi için gerçekten çok teşekürler) ben anova gurubunun basçısı olarak gerçekten çok
teşekkür ederim, ve nice konserlerde sizlere çalmak istediğimi belirtmek isterim. mükemmel ve eksiksiz olmasa da konser
sezonunu açtık güzel oldu. ışık gösterisi vardı ama(one da) bıyıklı amcalar olayı anlayamadı ne yazık ki. olsun o bıyıklı
amcalara da teşekkürler...

Geri