Anova (Hard/Heavy) - Ankara

5mart0616vq.jpg

Arkadaşlar sizleri çok beğendim , yalnız 5. şarkıdan sonra grupça bi kopukluk oldu , gerek kendinizi duyamamanızdan , gerekse de diğer aksaklıklardan olsa...Özellikle vokaliniz de Megadeth ' i ve Metallica'yı çok iyi söyledi.
>> Through The Never için tekrar tekrar sağolun.Orda şarkının sonuna kadar bas bas bağırdım sizlere eşlik ettim :twisted:
Lead gitar da gayet sağlam tebrik ederim.Grup genel olarak çok iyi.

Bi daha istiyorum ben :D

:metalhead

Bronx demiş ki:
Arkadaşlar sizleri çok beğendim , yalnız 5. şarkıdan sonra grupça bi kopukluk oldu , gerek kendinizi duyamamanızdan , gerekse de diğer aksaklıklardan olsa...Özellikle vokaliniz de Megadeth ' i ve Metallica'yı çok iyi söyledi.
>> Through The Never için tekrar tekrar sağolun.Orda şarkının sonuna kadar bas bas bağırdım sizlere eşlik ettim :twisted:
Lead gitar da gayet sağlam tebrik ederim.Grup genel olarak çok iyi.

Bi daha istiyorum ben :D

:metalhead

eyvallah,iyi dileklerin için çok teşekkürler,

evet, 5. şarkıdan sonra kopukluktan ziyade bi hani ilk şarkılardaki gaz durum kalmadı,performans düştü,zaten nedenlerini gayet iyi gözlemlemişsin :)

valla bi daha kısmını biz de istiyoruz bakalım,inşallah...

ForROCK! #6

22 Mart Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

17pb.jpg

ANOVA
Nükleer Başlıklı Kız
Uba

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

Seyirciye giden sound pek fena olmuyor garage da ama sahne içinde tam bir facia yaşamıştık. İçerde şunun sesini kıslaım dışarda açalım dedikçe tam tersini yapıyordu :D Hatta siz ne isteyecekseniz tam tersini söyleyin tonmaister'a belki işe yarar :)

Başarılar dilerim konserde...

Saol hocam bi deneriz :) Geçen heavy metal günü vardı adamlarda bi ekipman vardı sahneyi uzay aracına döndürdüler.Yanıp sönen bi ton ışık vardı sahnede buna rağmen ses çoook kötüydüü.Umarım iyi olur artık şansa ...

ilteris demiş ki:
Seyirciye giden sound pek fena olmuyor garage da ama sahne içinde tam bir facia yaşamıştık. İçerde şunun sesini kıslaım dışarda açalım dedikçe tam tersini yapıyordu :D Hatta siz ne isteyecekseniz tam tersini söyleyin tonmaister'a belki işe yarar :)

Başarılar dilerim konserde...

abi bizede tam tersi olmuştu.monitörlerden gelen ses mükemmeldi dışardan duyulan ses berbatmış.:D yani bu garaj problemkli.ama İnşallah sorunsuz çalarsınız.başarılar beyler.kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

ilteris demiş ki:
Knighmaredan bahsediyorsun sanırım :D Full Rack sistemle gelmelerine ramen sonucu görüyorsun. Eğitim şart!!
Evet Knigntmare'den bahsediyodum :)Güzel dilekleriniz için de saolun arkadaşlar ama bizim konserde çok iyi değildi yaa...İçeriye öyle abuk sabuk sesler geldiki ne çalıyom nasıl çalıyom elemanlar ne çalıyo anlaşılması imkansızdı.Ezbere çaldık ve çaldığımdan da hiç bişi anlamadım.Nese Allahtan arkadaş videoya çektide ordan izlicez.Yoksa kime sorsan iyiydik güzeldik hepsi arkadaş tabi kötü diyen çıkmıyo :) İlteris arkadaşın dediği gibi eğitim şart! Yazık ordaki ekipman da fena değil :(

beyler katakullide kaynaşamadık umarız gene aynı sahneyi paylaşırız. :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead keyifli bi performansınız vardı.nedemiş adamın biri"mühim olan çalmak değil hissetmektir"......................................sizde ikiside vardı.eywallah.... :metalhead :metalhead

organizasyon için kutay'a,garajda bizi destekleyen tüm dostlarımıza,herkese teşekkür ederiz...

---bu arada ününü baya baya duyduğumuz ses sistemi hakkında da;

gitarların sesini mandoline,vokalin sesini elyına çeviren tonmaystıra sonsuz teşekkürler ediyoruz,dışarı gelen ses tofaş şahinin eksoz sesi gibi bi sesmiş,biz üstümüze düşeni en iyi şekliyle yapmaya çalıştık(hatta pek bi hatamız yoktu sanki),sağlık olsun ne diyelim...

Geri