lepistes

arkadaslar forumumuz bazi gereksiz konusmalardan dolayi silinmistir....gereksiz konusmalardan ve müzik disindaki herhangi konulardan ARINMIS yeni forum açtik....ahanda BUYRUN....
BU ARADA GRUBU TEKRAR TANITALIM;
bass-köksal
gitar,vokal-özgenç
davul-tunç
grup punkrock tarzinda bisiler yapmaktadir :twisted:

Geçmiş olsun cümleten ama problem degil yeniden doldururuz burayı..........
bu arada dengesiz heriflerin demosu ne zaman çikiyo bilen varmı?????

Begüm açmışsın başlığı sağol.
Arkadaşlar,Forumumuz Gereksiz yazılar ve geyikler yüzünden çöp kutusuna gitmiştir.En son 500'deydi sanıyorum.Neyse alakasız konuşmalarda bulunmayalım(özellikle ben)
Bu arada dün Fly'da çıktık kimse bişey yazmamış.Gerçi kimse yoktu ama...Fly 'ı kapalı zannediyor herkez.O yüzden çok çok az kişi vardı.Pazar günkü biziz konseri belli değil.Çünkü bir gün önce pijama partisi var.Sabahlarsak ve uyumaz isek çalamayız ertesi gün.
Neyse Arkadaşlar Foruma devam....

opseque demiş ki:
Gecmis olsun köksalcim buarada dengesiz herifleri dinledim baya sıkılar buarada yeni demoları geliomus...
Evet doğlar Keremlerin evde kayıtlara başladılar.Kısa bir süre sonra çıkar demoları.Bu arada sen kimsin nick'in yabancı geldide.Birde Dengesiz herfilerin forumu var sitede oraya yazarsanız daha iyi olur. :D :D

Köksal şu şarkıları dogru çıkar....Barflyda izledim sizi net olarak nerdeyse bütün şarkıların baslarını yanlış çaldın kızıyorum ama :)
bu arada özgenç şu gitarına temiz bir akort çek...

guitarpro diye bi olay var dimi??? neyse başlığınızın silinmesine üzüldüm fakat bizim gibi:)D) elemanlar burayı eski haline çevirir... neyse fazla uzatmayayım, kafede görüşürüz...

Arkadaşlar ve lepistes elemanları lütfen sadece ve sadece konser haberlerinizi, grup hakkındaki bilgileri yazınız...Gereksiz geyik yapmayınız ve konu dışına çıkmayınız....kayıdınız varsa kayıt koyunuz....benim kendi başlıgım yanılmıyorsam 3 kere çöpe gitti sırf bu yüzden....şimdi daha temkinliyim aslında temkinde degil çünkü burdaki konuştugum insanlar ve genelde gördügüm insanlar oldugu için pek geyik yapmıyorum normalde yeteri kadar yapıyorum zaten sizde böyle yapın gençlik.....

Hadi bakalım lepistes göreyim sizi :)

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
Köksal şu şarkıları dogru çıkar....Barflyda izledim sizi net olarak nerdeyse bütün şarkıların baslarını yanlış çaldın kızıyorum ama :)
bu arada özgenç şu gitarına temiz bir akort çek...
Abi biliyorum,Ben gitara göre çalıyorum basları o yalnış bir şey onuda biliyorum.Ama napıyım.Bascı alalım diyorum.İstemiyorlar.Önceden iki gitardık.Sonra basa geçtim ben bas gitarım da yok zaten.Ama en kısa zamanda bascı bulucağız... :D

ASASA.jpg

(Arkadaşlar bunu iki sene önce yapmıştım.O zaman basta oğuz arkadaşımız vardı.Ama resmi olmadığı için koyamamıştım.)

slms

resim harbi bombaymıs neyse herkese slm lar tekrar geldik turk rock a 25 sayfa forum vardı yazık oldu ama neyse bızım de cok hatamız vardı deprem o gun flyda kım vardıkı cwp kımse o zmn sorun yok zate bılerek ucuz caldık akor a gelınce akor kılıdını acamadık yoksa bende farkındayım herseye ragmen ben lepıstes adına andaca (menejerimiz) ve herzaman bizi yalnız bırakmayan mine teyzeye cagtaya sana fln tesekkur ediyoruz atalarımız ne demıs bı gun unlu bı rock gurubu olan lepistes bu kadar az adamada konser verıcekmıs ıste o gun bu gundu :p koksal sende hıc umutlanma bas senın ısın artık ıyıce kapmaya calıs yanı bu grupta baska adamın yerı yok belkı orkun ısterse gırer o zmn da punk degıl rock n roll yaparız neyse tekrar hos geldık turkrocka amma yazdım :p

Geri