lepistes

2 temmuz'da terslik çıkmazsa ankaradayım,özgenç de 2 hafta erken gelio benden, Bizde herkesi çok özledik, bol vakit bulursak güzel projelerimiz var,
öpüyorum herkesi,,

Nightshade demiş ki:
Aptal Kutusu isimli parça Rashit'in Hava soguk isimli parcasına mı benziyor ne? :p
O şarkıda(aptal kutusu,öldüren eğlence yani) rashit grubunun zaten:),(gerçi 2 şarkının müziğide Led-Zeppelin'in you don't have to go diye bir şerkısı var ondan çalıntı.Neyse sonuç olarak evet akor sistemi ve müzik aynı,sadece biraz geçişler değişik çok çok az da tempo değişik 2 şarkıyıda analiz edersek.:)

bir suru soru birikti moral bozuldu kotu şeyler oldu ayrı duştuk falan felan ama bu bendeki gazı daha da arttırdı tunca da oyle olduğuna eminim şimdi bizim zamanımız gelio yazın guzel olucak konserde verıcez ama beste çalışıcaz bu kesin detayları sonra yazarız konuşuruz şimdilik herkese sevgiler...

Beni tutanın allah belasını versin. Yeniden toplandığımızda olucakları siz görün.. Yeni 2 tane şarkı var:

Fall Out Boy-Dance Dance
Flogging Molly-To Youth

İlk konserde dinleti vericez arkadaşla :D

kardeşlerim gümbür gümbür geliyorsunuz demek maşallah hepiniz ayrı düştünüz olum tunç da orda da gitti ama gelio haftaya yazın iyi olcak canlarım benim beraber bi konser yaparız artık :D

slm dostlar ben zeynep((andaçdan)) nerelerdesiniz ya özledik valla sizi göremesekde burdan yaptıklarınız dinleme şansını bulduk...bütün şarkılar harika olmuş...yolunuz açık olsun başarılar...sevgiler&saygılar hoşKALIN

Arkadaşlar çok uzun bir zamandan sonra herkese merhabalar LEPİSTES Grubu;grup içi anlaşmazlıklardan ve farklı sorunlardan dolayı yollarını ayırmışlardır.LEPİSTES kısa bir zaman sonra yeni kadrosuyla sizlerle olucaktır, şimdiye kadar verdiğiniz desteklerden dolayı herkese çokk Teşekkürler(Harbi çok uzun zaman oldu )

Bekleyin...

Geri