Unadorned (Doom-Death) - Ankara

unadorned 18 kasımda odtü mimarlık amfisinde

unadorned, davulcusu hasan ın ayrılmasından(amerika ya master a kactı) sonraki ilk konserini odtü mimarlık amfisinde veriyor. gruba hasanın ayrılmasından sonra hakan güler dahil oldu. herkesi bekliyoruz.

odtü mimarlık amfisi
18 kasım cuma
16,00[/img]

başarılar

Başarılar diliyorum arkadaşlar. Unadorned ilk konserini verdiği etkinlikte tekrar sahne alacak. Bir sene ne kadar çabuk geçti. Daha dün gibi hatırlıyorum Gürer ' in yanına gidip Doomsday 1 için teklifte bulunmuştum konseri izleyince.
Bu kez de sınavımdan çıkar çıkmaz gelip izlemeye çalışacağım. Çok iyi bir performans ortaya koyacaklarından şüphem yok.
Tekrar başarılar diliyorum.

duydumki unadorned un yeni davulcusu süpermiş sarsıp geçiyomuş
kasıp kavuruyomuş :LOL:
eskisi zaten bibok beceremiyodu, paso şebeklik falan yapıyodu :p
zaten metal konseri vermeye sırf beyaz giyinip gelen adamdan ne beklersin dimi
unadorned için çok sevindim
başarılarınızın devamını dilerim

unadornedXdrums

eywallah ozancım size de başarılar.ben de çok merak ediyorum sizi seçmelerde sesin baya iyi geliyodu dışarıya :) yarın görüşürüz..

arkadaşlar elinize sağlık o kadar aksiliğe rağmen
güzel çaldınız ki bizim başımıza da ufaktan geldiğinden biliyorum çok sinir bozucu bi durum
özellikle gitarın sesi ayarlanabildikten sonra
iyi toparladınız
daha iyi şartlar altında yapılmasını umduğumuz
bir sonra ki konserinizi bekliyoruz...

Konserlerde bu tarz tatsızlıklar hepimize olabiliyor malesef , bende clean'lere amfiye basarak gectim mesela :D Ama sonucta cok eglendigimizi dusunuyorum . Origam olarak tebrik ederiz , Unadorned ile tanıstıgımıza memnun olduk , baska bir konserde gorusmek üzere ;)

metal günleri

bizim için talihsiz bir konser olsa da origam, eklips ve reset to defaults la aynı sahneyi paylasmak büyük keyifti. umarız tekrar beraber aynı sahneyi paylasırız.

arkadaşlar konserdeki performansınız harikaydı... enstrumanlar, vokaller oldukça başarılıydı. özellikle bazı bestelerinizi oldukça sevdim, ulaşabileceğim demo veya kayıt var mı?

unadorned odtü metal günlerinde

17 kasım cuma günü unadorned yeni besteleri ile odtü mimarlık amfisinde. konser saat 15.00de. herkesi bekleriz

Geri