in between

uzun zamandır pek çok gruptan ayrı kaldım takip edemedim...neler yapıyorsunuz??sonuna kadar destek yanınızda olmakla birlikte bayramınız kutlar şeker çikolata falan ikram etmeye beklerim kanyakla...

evet artık bir geri sayımı daha başlatırken son hatırlatmalarımızıda yapalım istedim,buyrun:

-the next highway(ank)
-since yesterday(ank)
-in between(izmir)
-durak(ank)

tarih:12.kasım.2005
mekan:replik bar(çevre sok/manhattan yanı)
ücret:6 ytl
kapı açılış:14 00

*konserde çeşitli demo,split,fanzin satışlarıda yapılacaktır.
*gruplar afişteki sırayla çalacaktır.
*herkesi bekliyoruz!

12 kasım ankara/replik konserinde açılacak olan standtan in between'nin şu ürünlerini bulabilirsiniz ;

inner world chaos demo
pure love violence 4 way split
kilink split
heaven in her arms split

ayrıca heaven in her arms split'i ankara'da zıd müzikten alabilirsiniz. sevgiler.

çok temiz ve güzel bir organizasyondu. gelen ve destekleyen herkese çok teşekkürler. ayrıca başta eren , can ve burak olmak üzere tüm ankaralı kardeşlerimize de çok teşekkür ediyoruz. sevgiler.

abi yazamadm daha önce çok tesekkür ederiz cumartesi günü için çok güzel müzik yapiosunuz sizin gibi gruplarin varligi gayet mutluluk verici ayni sahneyi paylasabilmis olmak daha bile mutluluk verici...tanstmza çok sevndim nice organizasyonlarda görüsmek üzere :)

uf_oldu demiş ki:
abi yazamadm daha önce çok tesekkür ederiz cumartesi günü için çok güzel müzik yapiosunuz sizin gibi gruplarin varligi gayet mutluluk verici ayni sahneyi paylasabilmis olmak daha bile mutluluk verici...tanstmza çok sevndim nice organizasyonlarda görüsmek üzere :)

aynı şeyleri ben de paylaşıyorum sizlerle. güzel insanlardan oluşan ve aynı zamanda da güzel müzik yapan bir grupsunuz sizlerde. başarılarınızın devamını diliyorum. sevgiler.

konsertomininew9iv.jpg

konserin tarihi : 10 aralık 2005 cumartesi
konserin saati : 14:00
konserin giriş ücreti : 8 ytl
konserin düzenleneceği yer : opus ( gazi kadınlar sokağı/alsancak )
konsere katılacak gruplar :lifelock (istanbul), in between , vocal cords , harcıalem ve kaygan zemin)
konserin özellikleri : lifelock ilk izmir konserini veriyor. ayrıca in between'nin belli bir süreliğine son konseri ( grubun bascısı çağdaş askere gidiyor )

ilgilileri bekleriz.

bebe organizasyon.

Geri