mute

sormanın sözlerini allahtan onaylatmışım baro... :)
roxy de bu da var :)
yakında oradayız ... 22 sine uzatılmış başvurular..

Canımın cücükleri sizi dinlemeyi çok özledik, artık bi yerlerde düzenli olarak çalın da sizi dinlemek için bizde nereye gelmemiz gerektiğini bilelim. :elsallaa

oy oy :) şuan izmir de çalmak adına bir planımız yok... yazlık mekan girişimindeyiz... aslında çalmayı bizde istiyoruz fakat birde roxy'e katılacağımız parçalarıda adam akıllı oturtmaya çalıştığımız için bu bizi engeller durumda..yine de bir yerde çalarsak haber vermeye çalışırız..
bu aralar grubun neler yaptığıyla ilgili pek fazla yazamıyoruz.... yasak:)

Slmmmm...Öncelikle oki senin davuldaki performans tartısılmaz abi grup olarakta ztn oturmus bi tarzınız olduğu için dinleyenler piyasadaki rockabesk yapan gruplardan ayırıyor sizi...İnsallah roxy işi devam eder baba basarılar....

forumda adınızı göremedim... silinmiş olabilir bir bakın arkadaşlar... etap bar için pek fazla birşey diyemiyeceğim..performansız düşmeden devam edin...başarılar diliyorum...

öncelikle genjuro bence sevin çünkü roi de alkol 4 milyon..oldu..
ve cezci kardeşim, üstünlük bizden büyüklere has bir konu ayrıca emin ol izmirde gerçekten zor bulunan birbirinden iyi 3 müzisyenle birlikte çalmak güzel birşey, cuma bekliyorum eğleniriz...
ve
jandor tam adres gazi kadınlar sokağı olması gerekio hemen giriş te,kahve bahanenin bir arka sokağı, BİOS bar ın giriş sokağı yani...sanırım baya bi detaylı söledim yeri artık bulursun..
akşam 8 gece 4 arası canlı müzik var..sanırım biz de 11:00 da falan çalmaya başlarız...
18 yaş sınırı ile ilgili bir bilgim yok fakat ,muhtemelen vardır ama yaparız bişiler :)

arkadaşlar bizi yanlız bırakmadığınız için teşekkürler...
ve genjuro : abi çalıcaktık senin parçayı ama bi anlaşmazlık oldu son parçayı bile çalamadık...teknik bi sorun du... önümüzdeki haftaya artık napalım :p

Geri