mute

Yine benn :p :p ...... Wallaha İzmir de olsaydınızz.!!! :( ..Cümbür cemaat toplanıp ,gelirdikteee biii güsselll coşardıktaa. :cry: :cry: Şarkılarınız,müziğinizz kalitelii. TakiPTeyizz.. ;) :!:

su anda oyle bı dusuncemız yok...eskısehır devam....ankarada gorustugumuz barlar war..net bı sonuc elde edınce tekrar buradan duyrulucak;) ızmırde bı calısma olursa haber werıcez;) sımdılık demolarımızla ıdare edebılırsın =)

tesekkurler ederız =) ızmır de program yapmıyoruz fakat kendı parcalarımızı calıcagımız konser tadında bı program yapabılırız...boyle bı dusuncemız war...netlık kazandıktan sonra duyrulacaktır!....

hepinize selam beyler.nasılsınız görüşmeyeli.eskişehirde sizinle çok eylendim.uzun zamandır böyle eylenmemiştim.dolu dolu 3 gün.neyse baro eskişehire gelcez biz.gelir gelmez seni arıyacam.....

kendinize iyi bakın .......

cirkefinbascisi demiş ki:
hepinize selam beyler.nasılsınız görüşmeyeli.eskişehirde sizinle çok eylendim.uzun zamandır böyle eylenmemiştim.dolu dolu 3 gün.neyse baro eskişehire gelcez biz.gelir gelmez seni arıyacam.....

kendinize iyi bakın .......

saol kardesım =) bızde senınle cok eglendık superdı ama =) ben bu haftasonuna dogru ızmır e gelıcem ararım senı gorusuruz ;)

Aman tanrımmmm neler de olup bıtmıs ben yokken bi imza alabilirmiyim :D size avustralyadan selamlar gruba simge herkeze birer kanguru getircem burdan, apo ya kuala degerimi bilin :D

oki

arkadaşlar teşşekkür ederiz kime yi ve diğerlerini beğendiğiniz için.. daha yeni kayıtlar yapıoruz. BAs BArış avustralyadan dönsün zaten bizde istiyoruz izmirde çalmayı düşünüyoruz. ayrıca ankarada ki bikaç yerlede anlaştık fakat gün söylenmediği için şuan isim vermek istemioruz. çok uzun zamandır buraya yazmıyordum ama bizi izmirde dinleyenler de var ki bu çok mutlu edici..
umarım birgün hepberaber eğleniriz...

ya gerçekten istioruz arkadaşlar İZMİR i. ankara belli belli söylemek istemioruz...
valla süper olur bi kaçyerle alsancakta zaten bağlantımız var tekrar haber veririz..

Geri