Endorphine

Bende merak ediyorum odtü sonuçlarını... :LOL:
Bu arada zaman ne çabuk geçiyor, Hacettepe sahnesi de yaklaştı. Perşembe günü herkes gelsin kaynaşalım, eğlenelim
coşalım.. :beer

ra22mini.JPG

aaaa ben bu afişteki kızı rock alive 12 den hatırlıyor gibiyim :D Başarılar arkadaşlar... Orada olamıyacağım fakat başarılar diliyorum inşallah konser dilediğiniz gibi olur...

Eveet, bende bu cumartesi Biziz sahnesini haber vercektim, gördüğüm kadarıyla herkes haberi almış bile :D
Herkesi bekliyoruz...
Diğer gruplara da başarılar diliyorum buradan...

Bir konser daha geride kaldı
Tam ben de cumartesi Biziz'e bekleriz diyecektim ki herkeş benden önce haberdar olmuş:)
Bu arada cumartesi acayip keyifli olacak gibi
Hepimizin sınavları bitmiş olacak:)
Deli olacak deliii:)

Endorphine de DUDE'a başarılar diler. Sizin kendi forumunuzdan dilemek isterdim bunu ama ne yazık ki çöpe atılmış kendisi....

AluminiumBass demiş ki:
Hacettepe konseri nasıldı? O saatte çalıştığım için gelemedim :( , ama bu Biziz konserinde ben orada olacağım. :)

gary,
gayet iyi geçti hacettepe konseri,
ses sisteminin çok kötü olmasından kaynaklanan bazı problemler yaşandı,
ama önemli olan eğlenmekti
biz çok eğlendik,
cumartesi görüşmek üzere...

Çok güzeldi.. Biz de çok eğlendik.. Seçtiğiniz parçalar da harikaydı.. Teşekkür ederiz.. İnsanlar sahneye yaklaşmıyorlardı =) Ona pek bir anlam veremedim ama..

aaa. siz... siz... süperdi ya. gerçekten çok sevdim. hacettepeye geldiğimizde siz yeni başlamıştınız. kim çıkıyo şimdi dedim bizim arkadaşlara. meltem çıkıyo dediler. playlist gerçekten süperdi. güzel de çaldınız. ses sistemi gerçeketn can sıkıcıydı. ama olsun. sonradan ögrendim ya grubun endorphine olduğunu. tanıdık insanlar, tanıdık grup, süper çalınan süper playlist. ben çok sevdim sizi :)

E-PennyLane-Elensar demiş ki:
aaa. siz... siz... süperdi ya. gerçekten çok sevdim. hacettepeye geldiğimizde siz yeni başlamıştınız. kim çıkıyo şimdi dedim bizim arkadaşlara. meltem çıkıyo dediler. playlist gerçekten süperdi. güzel de çaldınız. ses sistemi gerçeketn can sıkıcıydı. ama olsun. sonradan ögrendim ya grubun endorphine olduğunu. tanıdık insanlar, tanıdık grup, süper çalınan süper playlist. ben çok sevdim sizi :)

walla ne desem boş
herşey karşılıklı...
can dostum güzel insan eren'in içinde olduğu herşey süperdir zaten...
ah ama,
şansız bi şekilde ben hala dinleyemedim sizi,
çok utandım şimdi... :oops:
neyse
ilk konserinizde en ön sırada olcam ben de...
söz,
walla söz!..

bu arada güzel yorumlar için ayrıca teşekkürler,
80ler ruhu taşıyan insanarı bulmak ne zordur, beni anlarsın heralde???

hare_krishna demiş ki:
selamlar vokalistinizin lisedeki sıra arkadasım oldugunu ogrendim. yarınki konserinize gelmek istiyorum ama fazla vaktim yok saat kaç gibi sahne alırsınız?

dostum merhaba,
meltem'in başka işleri olduğu için heralde en geç saat 17.30-18.00 gibi çıkarız,
umarım gelebilirsin,
Hair grubuyla tanışmayı çok istiyorum çünkü,
Eren gibi bi dostumun varolduğu grup ve ben daha tanışmadım
utanıyorum kendimden...

neyse,
umarım görüşürüz...
iyi bak kendine...

Geri