Çorlu-Tekirdağ

TEAR_OF_SOUL demiş ki:
E hadi biz de yedik bu söylediğini.Saygı bekliyosan saygılı olucaksın...

bak yaptıgın cok ayıp tamam mı benı tanımıyorsun benım hakkımda yorum yapıyorsun. ye yeme benım ıcın onemlı degıl ama benı yargılamaya hakkın yok.saygımda bır kusur etmedım. lafım sana yada bır baskasına degıldı. lafım hornydevil e idi ama konuyu nerelere getirdin. saolsın

abi bu ne ya ne yaptınız siz..ya corlu istanbula yakın die bi kaynasma projesi icine girdim ben ama..pixiescim nedini bu.. :) ama siz ne yaptınız böyle sende yanlıs anlamıssın tear..olmamis yakismamis vallahi..

Farkındaysan uzatmamak için cvp vermedim HornyDevil...
Yazmak istediği şeyi sana özelden yazamıyo mu arkadaşın konuyla alakasız alakasız gelip laf sokmaya çabalıyo?
Senin bahsettiğin yeri de az önce çözdüm cafe Dupnisa'dan bahsediyodun sanırım...

TEAR_OF_SOUL demiş ki:
Farkındaysan uzatmamak için cvp vermedim HornyDevil...
Yazmak istediği şeyi sana özelden yazamıyo mu arkadaşın konuyla alakasız alakasız gelip laf sokmaya çabalıyo?
Senin bahsettiğin yeri de az önce çözdüm cafe Dupnisa'dan bahsediyodun sanırım...

yok yok dupnisa deil..keyif sanırım..bakın 25inde istanbul bulusması olucak ve herkes burda..gelenleri bekleriz..benim nkaraya gitmem gerekli..corluda bi bulusmda olabilir ama zor..neyse haberleri bekliyorum..

zlatan nickli arkadaştan çıkmış aslında ama ben onun başarısının üstüne yatabilirim seve seve :D
Buluşalım babalar tabi de benim bu iş olayım bitmeeezzz...
Kışa doğru olsa mesela ne dersiniz?

TEAR_OF_SOUL demiş ki:
zlatan nickli arkadaştan çıkmış aslında ama ben onun başarısının üstüne yatabilirim seve seve :D
Buluşalım babalar tabi de benim bu iş olayım bitmeeezzz...
Kışa doğru olsa mesela ne dersiniz?
ehh ozaman ben ankarada olucam corluya gelmem olabilir tabi ama sizlerle tarihler uyusmaz..

Geri