JackInTheBox

vay efe simdiden hayran kitlesini olusturmussun :) e o zaman bize de artik muzik yapmak duser degil mi? bu arada ben oguz. yani su malum yeni gitarist :) efe saolsun ben gelmeden bayagi bir reklamimi yapmis ve hosgeldin demis. ee simdi hosbulduk demek duser bize de degil mi.. bu arada iyi niyet temennilerinde bulunan diger tum arkadaslara da tesekkurler. hehe kirilcam simdi kibarliktan..efe goruyorsun bak bira icmeyince ne kadar kibarim di mi :). evet efe ile ve tabiki mustakbel yeni grup elamaniyla beraber umarim emocore/screamo adina iyi, kaliteli
besteler yapip,gonlunuzde yer kapmayi basarabilcezz.. neyse simdilik benden bu kadar..mesajlarinizi takipteyim :)

abov! Jack In The Box basçısını da bulmuştur. yeni basçıları yine In Betweendendir, davulcuları Murat'tır. Hoşgeldin diyoruz bu güzel insana ve yaptığı fedakarlık için teşekkür ediyoruz. :D

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir.Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz!

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir.Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz!

Merhaba,

Dün bodozlama bir prova yapma, ayrıca basçımız Murat'ı dinleme fırsatı bulduk. Gitaristimiz Oğuz yoktu ama onun yerine kill the envy'dan doruk geldi saolsun. Baran ile ben birbirimize zaten alışık olduğumuz için zorluk çekmedik ve Murat'ta ayak uydurmakta gecikmedi. Biraz doğaçlama ve doruğun kendi riffleri üzerine birkaç şarkı yazdık. Herşey çok güzel gibiydi :) Tabii ki merakla Oğuz ile provaya gireceğimiz günü bekliyoruz. Grup hakkındaki gelişmelerden haberdar edeceğimdir sizi :D

sevgiler.

federalfish demiş ki:
Merhaba,

Dün bodozlama bir prova yapma, ayrıca basçımız Murat'ı dinleme fırsatı bulduk. Gitaristimiz Oğuz yoktu ama onun yerine kill the envy'dan doruk geldi saolsun. Baran ile ben birbirimize zaten alışık olduğumuz için zorluk çekmedik ve Murat'ta ayak uydurmakta gecikmedi. Biraz doğaçlama ve doruğun kendi riffleri üzerine birkaç şarkı yazdık. Herşey çok güzel gibiydi :) Tabii ki merakla Oğuz ile provaya gireceğimiz günü bekliyoruz. Grup hakkındaki gelişmelerden haberdar edeceğimdir sizi :D

sevgiler.

seviyoruz seni ve barani ailecek.. :p diger elemanlarla da kisa zamanda tanismak dilegiyle efecim.. kolay gele hadi;>

izmirli emo grubu dense de beste yapacagımız için emo olacak diye bişey yok... zaten hiç bir zaman tam bi emo olarak hiç dusunmedik.
EMO SUCKs =)

Geri