Katl-i Vacib

selam katli-vacip çaça konserinde bursada punk grubu varsa seve seve beraber çıkarız denmiş böle bişey düşünürseniz eğer biz hazırız sizden haber bekliyoruz en kısa zamanda oka çaça konseri baya iyiymiş bu arada başarıların devamı gelir diyerekten sözlerime son noktayı koymak istiyorum hepinize iyi çalışmalar :)

HaSeRaT mı pank?yerim ben öyle pankı lan..uydurmayın hemen..
sorsan ret hot chili papers pank yapıyo dicekler..
duman felan çalıyolar off off..
o kadar pank seviyosanız niye hiç bi konserde tepinirken görmüyom ben sizi??
haa gördüm aylin aslımda sanırım :)

selam herkese grubun adı haserat hardcore punk yapıyoz çok iyiyiz die bi iddamızda yok zaten bi aralar piyasadaydık kısa bi ara verdik şimdi tekrar devam ediyoruz işte sizden haber bekliyoruz eywallah iyiz çalışmalar

ben çok iyi degilsiniz demedim ki..yapmıyosunuz dedim..yani duman çalınca çok iyi pank çalamıyosunuz olmuyo ki..zaten pankın ne oldugunu bilsen çok iyi çalman ve ya çalmaman arasındaki farkıda ayırt ederdin..
piyasaymış..15 yaş grubuna mı piyasasınız olum?
uydurmayın hemen..

duman çalmıyoruz bee punk ne olduğunu biliyoruz be punkta örnek aldığım kişilerde bellidir zaten en başta sex pistols gelir ramones gelir arkasından yaa senle punkı tartışmacam burda herkes ne yapıyosa ne biliyosa kendine dostum tamam en iyisini sen biliyosun zaten diğerleri özenti demi :) herkes 15 yaş grubuna çalıyo git her konsere bulursun 15 yaş grubu dostum hadi eywallah

lan yürü gitt ramones'u da nerden duymuş kimbilir?
vaşş pankı pank yapan korumucakta kim korucak bab?
ben özenti dedim mi arkadaşlar?bu arkadaşın kendiyle ilgili problemleri var galiba?kendi kendine tribe girmiş..kaç kitap okudun bakiim sen?böyle saçma sapan devrik cümleler?
herneyse en başta sex pistolsda gelmez.al işte bilmedigin her halinlen belli niye hala zırvalıyon ki?

Bartu coşma anam. Emrah lan rodine bişey söyle :D . Haşerat msnimi ekleyin konuşalım bakalım nedir ne değildir bi bilelim. Belki çıkarız beraber. Alt grup olursunuz belkim konserlerde...

ya herneyse tamam bişy bilmiyorum tripe girdiğimde yok yani afı anti-flag rancid nofx cccp bad religion drowning pool toy dolls oi polloi ramones ask ıt why bozuk para not made in china anemi myszh diesel boy faster punks :) ya nese ben bişey bilmiyorum bunların hepsinide sağdan soldan duydum dinlediğim felanda yok zaten :):)

ya herneyse tamam bişy bilmiyorum tripe girdiğimde yok yani afı anti-flag rancid nofx cccp bad religion drowning pool toy dolls oi polloi ramones ask ıt why bozuk para not made in china anemi myszh diesel boy faster punks :) ya nese ben bişey bilmiyorum bunların hepsinide sağdan soldan duydum dinlediğim felanda yok zaten :):)

hehe efet beraber çıkıyoruz bakalım baya eğlenceli olcak gibi duruyo :) vegaya gitmeyin gelin sizlerde yanlız kalmayalım hep beraber eğlenelim :) hadi şimdiden bol bol iyi eğlenceler vega 18 milyon bizim konser sadece 7.5 milyon seçim sizin :):)

E-Lİ-ZA-BETH :arrow: beyler müziğin bze kazandırdığı en neşeli arkadaşlardansınız hepinize bize gösterdiğiniz misafirperverlil için çoooook teşeküüüür.Sizle tanışmak zevkti umarım müziğinizle hakettiğiniz yere bir an önce gelirsiniz biz hep yanınızdayız.Yolunuz izmire düşer de aramazsanız da papaz oluruz :) .bu arada emrah pazara akşamı yorgunluk sınırlarını aşmış olmamız ve pazartesi program sebebiyle erken kaçtık kusura bakma en kısa zamanda telafi etcez

8) MAY THE FORCE BE WİTH YOU GUYS 8)

Geri