Katl-i Vacib

Katl-iVacib demiş ki:
Bartu dinledin yada dinlemedin. Haşerat'ın da forumu var canım torunum. Lütfen dedim daha ne demem lazım?
olum o bartu değil yav bynimi yemeyin
yaa gidin başka yerde tartışın varmı arkadaşlar katl-i vacib hakkında bi görüşünüz yoksa gidin yeni demo yaptık şarkıları dinnediniz ben berbat çaldım çok üzüldüm bunnar hakkında yorum yapın bumu destek anlayaşınız haşerat bazı düzeltmeniz gerekn noktalar var hatta hatta eliniz cerbinizden cıkarın artık bunuda burda tartışmayın :evil:

olum madem öle diosun ben sizi bi eleştiriim euhue şaka len
fakat bursa neden yok kayıtlarda en yakın zamada istioruz bab lar onu!!!!

25 Mart 2006'da Katl-i Vacib Çaçaron'da gündüz konserinde. Yine beklediğim kişiler gelmezse sanırım Katl-i Vacib'in Bursa'da son konseri olacak. Bartu şimdi anladın mı Bursa'nın neden demoda olmadığını?

Tmm la ben geliorum %75 ama dier leri için bişe diemem emocolin sana süprizim olabilir!!!!o da kesin deil bab

Katl-iVacib demiş ki:
25 Mart 2006'da Katl-i Vacib Çaçaron'da gündüz konserinde. Yine beklediğim kişiler gelmezse sanırım Katl-i Vacib'in Bursa'da son konseri olacak. Bartu şimdi anladın mı Bursa'nın neden demoda olmadığını?

ah be katli vacib usta bursada olsaydım gelmemiydm be a

ervin olum varya yazın bi sen ben bartu oturup şarkı yazalım sendeki stil ile bendeki stil adeta substrat-enzim ilişkisi gibi olucak..
katli vacip kayıtları yeni yapınca iyi geldi..önki kayıtlar korkunçtu tabii..ben diyorum ki kusun 20-25 tane şarkı öyle demo sürün piyasaya milletin bünye bi demo görsün..

Merhaba arkadaşlar. Daldım foruma balıklama ama bişey sorcam :) Katl-i Vacib 2004 yılında Garaj.org'da tanıştığım biriydi. Eğer oysan hatırlarsın beni "Mavinci Gün" olarak. Kimse kalmadı eski tayfadan. Chat filan vardı o zaman sitede güzel güzel muhabbet ederdik. Oysan da değilsen de size başarılar :)

ankarararar.jpg

bursaaa.jpg

Geri