Nefes (Rock) - İzmir

G

Guest

2002 yılında beş müzisyen tarafından kurulmuş PacMen .Kurulduğu tarihten itibaren İzmir'in en gözde mekanlarında sahne aldılar.Bu ara cuma-cumartesi günleri Bornova- Ooze'da sahne alıyolar.

PacMen:
Anıl Altınöz: Vocals
Fatih : Bass, Back Vocals
Bariş Sarıoğlu: Keyboards, Back Vocals
Tarık Çakır: Drums, Back Vocals
Ömer Kapancıoğulları : Guitars, Back Vocals

süperdir güseldir falan filan Anıl ı Jack Daniels den beri takip ediyorum çok başarılı devamı bekliyoruz...

bol bol Pearl Jam istiyorum...

gerçi artık Pearl Jam sölemiyo hiç ama zamanında çok güsel söler bizide çoştururdu...

artık Ooze un müşterileri için çalıyolar sinir bozucu Cake Coverleri süper olmuş ama belirtmeden geçemicem

bu kadar iyi bir grup için çok geç açılmış bir sayfa aslında ,zevkle dinliyoruz kendilerini ,başarıları daim olsun .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
açıkcası anıl hariç diğerlerinin adını bende bilmiyordum ,sadece biryerlerden kopya çektim :LOL:

İzmirde olupda Anıl ı dinlememek olmaz (abarttıkmı biraz :p ) gerçi şu an ki PaCman elektrosu aynı zamanda Puch ın elektrosu Ömer ekleme olsun canım çekti yaw bu cumartesi Ooze erken gidiyimde dinliyelim...

Genjuro demiş ki:
gerçi artık Pearl Jam sölemiyo hiç ama zamanında çok güsel söler bizide çoştururdu...

artık Ooze un müşterileri için çalıyolar sinir bozucu Cake Coverleri süper olmuş ama belirtmeden geçemicem

açıkcası anıl ın jack daniels günlerini bende özlüyorum ,daha çok pearl jam daha çok nırvana ;)
tüm bu özlemlere rağmen gene de izmir deki en ii gruplaran biri.

rollerblade demiş ki:
Genjuro demiş ki:

açıkcası anıl ın jack daniels günlerini bende özlüyorum ,daha çok pearl jam daha çok nırvana ;)
tüm bu özlemlere rağmen gene de izmir deki en ii gruplaran biri.
ne pearl jam i ya
2005 teyiz ölsün seatle :LOL: :LOL: :LOL:

sanırım bas gitarı yanlış yazmışsınız..yada daha önce ki olabilir...
şimdi bizim fatih yok mu ya basta :)
deli fatih :p:p
bu arada bence izmir deki, en iyi basçıdır fatih....ee bunu yazmassam ayıp olur..

Geri