Nefes (Rock) - İzmir

Site çok başarılı olmuş tebrikler. Yalnız dikkatimi çeken birşey var, davulcu yok. Adı Serhan'dı zannediyorum. Resimlerde ve biyografilerde hiç yer almıyor. Sanırım yollarınız ayrıldı? Aydınlatırsanız biri burdan sviniriz.
Bir diğer önemli mesele de siteden mp3'ü indiremiyorum. Genel bir sorun mu var yoksa benden mi kaynaklanıyor? Her yolu denedim ama nafile. Videolar da keza öyle. İndirebilen arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.
Başarılar NEFES, yolunuz açık olsun . . .

Eğer davulcu gittiyse ben seve seve çalarım sizle de sadece bi problem olabilir hani bütün şarkıda eşlik edemeyebilirim size bi de önce tabi bateri çalmayı öğrenmem ilazım ama kendime güveniyorum yani çalışınca yapamayacağım şey yoktur azimliyim, cevabınızı bekliyorum.
Ha bi de sadece bi gece programınız var İstanbul'da niye İzmir'e daha sık gelmiyosunuz?Yoksa stüdyo çalışmaları mı var?

tebrikler..

internet sitenizde yayınladığınız yorgun isimli parçanız çok ama çok güzel.diğer parçalarınızıda bizlerle paylaşmanızı isteriz.başarılarınızın devamını diliyorum.

bu adamlar kadıköyün en iyi grubu Perşembe günü voodooya gidersiniz anlarsınız bar dolup taşıyor. Ama niye perşembe ? cuma gününü sizin yüzünüzden uykusuz geciriyoruz :)

Şimdi ben dün gittim izledim ANIL yerine aneminin istanbul solisti olan çocuk vardı.
Anemi'yi bakın sırtımda gitar çalarım tipinden dolayı sevmezdim. Solistine de önyargım vardi.
Yani ne gerek vardı...
Sonlara doğru Anıl şarkı söyledi.
Bu arada artık sahneye tükürmüyor.
Anıl denilince hep aklıma Anılın Ooze'da sahneye tükürmesi gelirdi...

Galiba onların İstanbul'a gelmesine sevinen tek İzmirli benim:)

grubun yeni davulcusunun adı mehmet'tir. kendiside aslen izmirlidir. liseden beri kendisine türkiyenin en büyük davulcusu olacakmış gözüyle bakmaktayımdır.

Gürkaaaaaaaaaaaaannnnnnnnn!!!!!!!!!!
lan olm neapıyonuz. bu gavur işi internet olmasa görüşemeyecez ha!
Alp'e, Anıl'a bi de kendine çok selam söyle,
umarım istanbulda işler yolundadır.
sevgiler saygılar...

bu arada ben yiğit, hani uzun olan!!!!! :)

geçen ay İstanbul'daydım. Roger Waters konseri gitmiştim ama özellikle bi kaç gün erken gidip ctesi gecesi Nefes'i izlemek istiyordum. ama gel gör ki Nefes JazzStop'da yoktu.. sitede hala yazmasına rağmen göremedim orda. telefonla bilgi aldım ama onlarda yok dediler..

acaba benim şanssızlığıma mı denk geldi sadece o gece çıkmadınız yoksa program bitti mi?

açıklayıcı bilgi gelirse sevinirim..
başarılar

cuzunyol demiş ki:
geçen ay İstanbul'daydım. Roger Waters konseri gitmiştim ama özellikle bi kaç gün erken gidip ctesi gecesi Nefes'i izlemek istiyordum. ama gel gör ki Nefes JazzStop'da yoktu.. sitede hala yazmasına rağmen göremedim orda. telefonla bilgi aldım ama onlarda yok dediler..

acaba benim şanssızlığıma mı denk geldi sadece o gece çıkmadınız yoksa program bitti mi?

açıklayıcı bilgi gelirse sevinirim..
başarılar

üzülerek belirtmeliyimki senin şansızlığına denk gelmiş..roger waters konseri döneminde , sadece bir gece bir aksaklık yüzünden jazzstop ta program yapmadık..o da sana denk gelmiş..

ayrıca, ev taşıdığımız için internet le olan ilişkimiz koptu ve dolayısıyla ne web sitemizi güncelleyebildik nede forum la ilgilenebildik..bu yüzden kusurumuza bakmayın...
sevgiler..

iki aylık harala güreleden sonra grup ve ev işlerini yoluna koyduk..
klavyecimiz barış izmir e kesin dönüş yaptığı için gruptan ayrıldı..barış a bundan sonraki yaşamında mutluluklar diliyoruz...
bize gelince...
yeni davulcumuz Mehmet Torni ile haziran ayında sahne çalışmalarımıza başladık.
eski gitaristimiz Jack Daniel's dan tanıdığınız Alp Tiner,tekrar grubumuza katıldı..

NEFES:
Anıl Altınöz:vokal
Gürkan Bozacı:basgitar & geri vokal & synth prog.
Alp Tiner:Elektro gitar
Mehmet Torni:Davul

sevgili arkadaşlar...
kadrodanda anlaşılacağı gibi grubumuzda Jack Daniel's damarı tekrar kabarmış durumdadır...Pearl Jam,Alice in Chains vs..... ve Bomba gibi besteleri dinlemek isteyen her perşembe voodoo ya gelsin...

ayrıca web sitemiz güncellendi..........
(görsel materyeller oluştukça yeni arkadaşlarında bilgileri güncellenecek.)

yico demiş ki:
Gürkaaaaaaaaaaaaannnnnnnnn!!!!!!!!!!
lan olm neapıyonuz. bu gavur işi internet olmasa görüşemeyecez ha!
Alp'e, Anıl'a bi de kendine çok selam söyle,
umarım istanbulda işler yolundadır.
sevgiler saygılar...

bu arada ben yiğit, hani uzun olan!!!!! :)

yiğidim,aslanım,uzunum :)
hakkaten doğru söylüyosun..iyiki yapmış gavur şu internet denen şeyi :D
herkese slm ını ilettim onlarda sana slm söylüyorlar..
burda bizim keyfimiz yerinde , işlerde iyi..
hani hatırlarmısın senle ne güzel skid row,guns n roses ve whitesnake çalardık..ahhaahhh....ama şöyle bişi var ki ,son iki yazdığım zat-ı muhteremleri geçenlerde bizzat dinleme fırsatım oldu..yani coverdale de senin kadar söylüyormuş "is this love"ı.. :D
eh bu kadar nispet yapmak yeter...
sen neler yapıyon aslında..izmir de neler olup bitiyo??...
sevgiler..

Herkeze slm veriyon bi bize yok be Gürkanım.O yafffşak Alp' e çok çok slm söyle :) .Söylemezsen anlatırım okulda Burağın sana yaptığı eşşek şakasını(hani sandalyeli olan :) Caffetto,Kaynaklar ,beleş efes ve zom :) )

Bu arada bende 2. uzun ,Yiğit kadar olamasam da

IbanezRB demiş ki:
Herkeze slm veriyon bi bize yok be Gürkanım.O yafffşak Alp' e çok çok slm söyle :) .Söylemezsen anlatırım okulda Burağın sana yaptığı eşşek şakasını(hani sandalyeli olan :) Caffetto,Kaynaklar ,beleş efes ve zom :) )

Bu arada bende 2. uzun ,Yiğit kadar olamasam da

ahh recep ahh...
seni görürümde slm vermem mi?. :)
izmir de olmadığımdan kimin hangi grupta olduğunu bilmiyom.oturup bütün forumlarıda okumak imkansız..ama gelipte slm verdiğin için çok teşekkürler.. :)
emin ol alp e slm ını iletcem. :) şakalar falan aramızda kalsın :D :D

Geri