Nefes (Rock) - İzmir

İzmirde doğru düzgün Muse çalan grup yok zaten herkez ayrı telden çalıyo :D

way be iyi yorumlar eywallah da direc-t den iyi diye kıyaslıyan olmamıştı

Genjuro demiş ki:
İzmirde doğru düzgün Muse çalan grup yok zaten herkez ayrı telden çalıyo :D

way be iyi yorumlar eywallah da direc-t den iyi diye kıyaslıyan olmamıştı

Kesinlikle katılıyorum ,Anıl ın sesi acayip gidiyor muse parçalarına ve performans olarak amatör grup ortalamasının çok çok üzerindeler

evet ne yazıkki hala amatörler işte hiçde bilmiyorum albüm demo falan uğraşıyolarmı coverleri süper işte ya daha ne

bir tek şu lombedikodel mondoooooo :p ne alakasız şarkıdır o öle yaw inatla her hafta çalıyolar bide

Bir kaç demo çalışmaları oldu .sanırım isimleri de ''çok geç kaldık'' ve ''sokak kızı''ydı ,ama bu demo yapıldığında grup isimleri tünel di bildiğim kadarıyla .Bi de klip çekmişler çok şık olmuş.

kessinlikle vede kessinlikle basçı arkadaşın adı fatih...bizzat hastasıyız kendisinin hele o sakal bizi tav etmektedir...çokta iii bi gruptur walla ne desek boş...just dont know söylemek suretiyle anıl bizi çıldırtır..gerçi bi konserde hayvan die bağırıp korkuttuk sayılır anılı....

evet altgrubu zaten Kurban nereye gelse Anıl alt grupta oluyo gerek ismini değiştirerek gerek grup değiştirerek Dungeon a gelmişlerdi bir ara ne eylenmişti be Anıl çok sever kurban ı

arkadaşlar ben kurban konserinde cuma günü izledm bu grubu bi bakayım dedim başlığa gercekten çok iyiler neden bu kadar geç açılmış aşlık. grup üyeleri hiç ugramıyolar mı foruma?
vokali ben çok begendim anıl dediğiniz arkadas sanırım gelecek var onda... muse parçalarına sesi ii gidiyor birde paranoid android çaldılar ben çok begendim başka bi amatör gruptan dinlemeiştim bu şarkıyı iyi de çaldılar yane. sesi ona da güzel gitti ayrıca çok değişik şarkıları da söleyebiliryor. paso duman çaldılar bayıyor duman artık... ama millet eğlendi sonuçta... bassçı da çok iyiydi elektrocuları gercek elektrocuları değil falan dediler ama bilmiyorum... davulcu da baya iyi dün alsancakta kordonda gördüm davulcularını...ehuehuehu

CoFFiN_of_mEvT demiş ki:
arkadaşlar ben kurban konserinde cuma günü izledm bu grubu bi bakayım dedim başlığa gercekten çok iyiler neden bu kadar geç açılmış aşlık. grup üyeleri hiç ugramıyolar mı foruma?
vokali ben çok begendim anıl dediğiniz arkadas sanırım gelecek var onda... muse parçalarına sesi ii gidiyor birde paranoid android çaldılar ben çok begendim başka bi amatör gruptan dinlemeiştim bu şarkıyı iyi de çaldılar yane. sesi ona da güzel gitti ayrıca çok değişik şarkıları da söleyebiliryor. paso duman çaldılar bayıyor duman artık... ama millet eğlendi sonuçta... bassçı da çok iyiydi elektrocuları gercek elektrocuları değil falan dediler ama bilmiyorum... davulcu da baya iyi dün alsancakta kordonda gördüm davulcularını...ehuehuehu

hepsinin uzun bir bar geçmişi var zaten yukardada ondan bahsediyorduk anıl'ın gerçekten izleyice hakim bir havası var yani eylendiriyo insanları...

gelecek vadettiklerine bende inanıyorum bakalım zaman gösterecek...

ama şöle bir şey daha var barlardan elimi ayağımı kestiğim dönemlerde anıl ı dinleye giden arkadaşlarım bana Outkast - Hey yaaa bide Usher - Yeah çaldıklarını sölemişti bende gözümle görmem lazım demiştim :LOL: gerçi ne zamandır gidip dinleyemiyorum ama denk geldinizmi siz bu parçalara :?:

Geri