Punch (Rock - İzmir)

İstanbuldamıydınız nerelerdeydiniz bunca zamandır? Piyasada bi varsınız bi yoksunuz bi Ankara duyuyoruz bi İstanbul ??? nedir bu durumlar yahu? Başarılar buarda

yok izmir'deyiz..istanbul-ankara diye bisey olmadı..kendi sarkılarımızı tamamlama cabası ıcınde olduk bu zaman içinde studyomuzda..fena da olmadı yani..cok onemli gelişmeler elde ettik kendi acımızdan..iyi geldi yani boyle olması..bir sure dungoen'da calmayı dusunuyoruz..tesekkur ederiz..cok saol..

Soner - PuncH

15 aralık cuma gunu dungeon da olan bızı dınleyen herkese cok tesekurler..özellikle kendi parcalarımızda seyırcılerımızın tepkısı gorulmeye degerdı..dogru bıseyler yaptıgımızı daha ıyı anladık..tum sarkılarımızı calmak ıstıyoruz..onları da calacagız yakında..haftaya gorusmek uzere

Soner - Punch

geçen cuma sahneye davet ettiler sağolsunlar, ben de az çok bildiğim :)D) şarkılarda eşlik etmiş oldum..
daha nice sahnelere, birlikte konserlere..
kolay gelsin.. (bro-band)

punchtan epeydir haber yok nerelerdeler? valla Burak ı dinlemeyi çok özledik! umarım bir yerlerde çıkıyorsunuzdur..

tamam öğrendim.. valla hiç haberimiz olmadı dungeon falan.. en kısa zamanda neredeyseniz geliriz. uzun yıllar oldu. artık dinlemek lazım güzel müziğinizi.. Burak a ekstra selam.. hepinizin de bayramı ve yeni yılı kutlu olsun ;)

Geri