Punch (Rock - İzmir)

clavel demiş ki:
cumaları punchsız bir dungeon düşünemiyorum.sorun yeter ki para olsun be yaw.çözeriz şşşş ;)

aynen... destekçiyiz. artık dinlemek istiyorum yaklaşık 3 yıl falan sonra Punch ı yeniden eski günleri yad etmek istiyoz ya aaaaaaa.

2001 tınaztepe şenliklerinden beri dinliyorum sizi.

sahne duruşunuz,şarkı seçimlerinizdeki ahenk ve mükemmellik hiç değişmedi.müziğinizi,dahada önemlisi kendinizi hiç bir zaman ayaklara düşürmediniz.
dungeon'dan kafanızı uzattığınızda;sizden 100 metre ötedeki sözde "müzisyenlere" inat,kendinizden hiç ödün vermediniz...
ancak "hep böyle kalın" temennisi şimdi biraz anlamsız kalacak.çünkü siz zaten hep böyle kalacaksınız...hep bu şekilde kendinizden ve müziğinizden emin olacaksınız.

ayrı ayrı hepiniz harika müzisyenler ve her zaman sohbet etmekten hoşlandığım dostlarsınız.
yeni hesabımla ilk msg size olsun.
sevgiler,saygılar...

ikea_boi demiş ki:
2001 tınaztepe şenliklerinden beri dinliyorum sizi.

sahne duruşunuz,şarkı seçimlerinizdeki ahenk ve mükemmellik hiç değişmedi.müziğinizi,dahada önemlisi kendinizi hiç bir zaman ayaklara düşürmediniz.
dungeon'dan kafanızı uzattığınızda;sizden 100 metre ötedeki sözde "müzisyenlere" inat,kendinizden hiç ödün vermediniz...
ancak "hep böyle kalın" temennisi şimdi biraz anlamsız kalacak.çünkü siz zaten hep böyle kalacaksınız...hep bu şekilde kendinizden ve müziğinizden emin olacaksınız.

ayrı ayrı hepiniz harika müzisyenler ve her zaman sohbet etmekten hoşlandığım dostlarsınız.
yeni hesabımla ilk msg size olsun.
sevgiler,saygılar...
ne güzelll :) ortak duyguları dile getirmişsin sağolasın:)

Geri