Punch (Rock - İzmir)

çok çok sewindim sonuna kdr hakettiniz bunu!! ztn bunu beklerdik biz hayranlarınız sonuna kdr inanmıştık hatta bence 3.lük bile az size tekrar tekrar tebrikler sewgili punch!! hep bizimle kalın...

Geçen haftalarda izleyebildim nihayet de yazamadım konuyla ilgili. nasıl özlemişiz yaaaaa :) bu arada dungeon da toparlamış kendini ne iyi olmuş. Anemiden kaçanlara Dungeon u kesinlikle tavsiye ediyoruz artık.. Özlemişiz Punch ı çok çok.. ne güzel...

izmirin en eski, en iyi ve hiçbir zaman diğer gruplar gibi kıçı kalkmayıp kendini bozmayan tek gRuptur benim için makineden önce alt grup olarak çıkmanıza da sinirlenmiyo değilim gerçi ok makinede çok iyi seviyorum ama yine de bozuluyorum özellikle şu alemde burak ın sesini tek geçerim ölürüm sana buraaaaakkkk;)

solun millet...sizler de iyi ki varsınız...bi konuya açıklık getireyim...Broband Makine' den önce sahne almamız öngrup üst grup olayı olarak algılanmasın..pek çok mantıklı nedeni var bu durumun...Ve bu şekilde gerçekten çok daha verimli oluyor hem bizim hem Makine ve hem de dinleyiciler için...yani diyeceğim ön grup üst grup işini ( klasik algılanış bazında :))) ) çoktaaannn geçtik...bakalım keyfimize...PuncH Burak

cutloose demiş ki:
solun millet...sizler de iyi ki varsınız...bi konuya açıklık getireyim...Broband Makine' den önce sahne almamız öngrup üst grup olayı olarak algılanmasın..pek çok mantıklı nedeni var bu durumun...Ve bu şekilde gerçekten çok daha verimli oluyor hem bizim hem Makine ve hem de dinleyiciler için...yani diyeceğim ön grup üst grup işini ( klasik algılanış bazında :))) ) çoktaaannn geçtik...bakalım keyfimize...PuncH Burak

Punch zaten cumaları alt-üst ediyor..
seviyoruz :)

Punch zaten cumaları alt-üst ediyor..
seviyoruz :)[/quote]

Evet özellikle ikiniz olunca daha bi ii oluo sahne ;)Sizide seVioruz MAKİNE yanlış anlamayın ;)

programlar

Sevgili Burak, tam gaz devam programlar...sen yoksun be moruk...
PuncH program;

11-05-07 Cuma Dungeon Bar
12-05-07 C.tesi Sardunya Cafe Bar üst kat punch party & PuncH live
18-05-07 Cuma Dungeon Bar
19-05-07 C.tesi SHAKA SURF BAR Alaçatı / Çeşme

Geri