Punch (Rock - İzmir)

mubarek ramazan ayi yaklasiyor arkadaslar..

bildigim kadariyla "Dungeon" ramazan da dukkani kapatip tadilat olaylarina giricek..yani 30 EYLUL CUMA gunu "Punch ve In Progress" ramazan oncesi son programlarina cikacaklar..ama sonra devam tabiki...

çok iyi grup ya.kesinlikle tek. repertuar süper,çok sağlam çalıyolar,tamamen özelsiniz.burak gibi vokal de yok bornovada.komplekssiz,işiyle meşgul,matrak ihtiyar delikanlı.bir göbek bir insana bu kadar mı yakışır yahu!

punch iyi bir grup ve dinlerken çok keyif alıyorum..big in japan ve take me out söylemeleri ayrı bir güzellik..ayrıca burağa sahnede sigara içmekte yakışıyo ama en önemlisi sesinin çok iyi olduğunu düşünüyorum..burağıda sahnede başkalarından ayıran bir şey olsun :dans :alkıs

bulls on parade i simdi izledim..güzel yorumlamışsınız.sizi de dinlemek farzoldu bu ara.gerçi daha önce ooze'da dinlemiştim ama olsun, gerçekten yaptığınız işin hakkını vermişsiniz.başarılar..

yaw bu adamlar neredeler.dungeon da açılmadı daha...merak ediyoruz yani.başka yerdemi çıkıyolar...gruptan biri aydınlatsa aydınlatsa buraları.... :arrow: :zipla

selam dostlarım..PuncH olarak ramazandan once carsamba ve cumaları I.P. ile beraber Dungeon'da sahne almaktaydık..suan biz de acılmasını beklıyoruz..eger bir aksilik olmazsa bayramda ve sonrasında kaldıgımız yerden devam edecegiz...

yorumlarınız ıcın cok tesekkurler..

mavibulut demiş ki:
yaw bu adamlar neredeler.dungeon da açılmadı daha...merak ediyoruz yani.başka yerdemi çıkıyolar...gruptan biri aydınlatsa aydınlatsa buraları.... :arrow: :zipla

yaw bırak kardeşim bu ayakları... görende hiç kaçırmıyon zannedecek bu grubu. kaç defa gidip dinledin haa dungeon'a , de bakem :twisted: :twisted: :twisted:

kesinlikle izmirde alt kültürün ilk dinledii we yeni neslin daha tanıma fırsatının yeni olduğu en baba gruplardandır...bunun adına aşk diolar falan gibi bi şarkıları wardı?albüm falan???

valla ne diyelim, blister in the sun'da tadından yenmiyor hueheue..bugün violent femmes calan efendim yarın bir sex pistols-holidays in the sun çalmaz mı mesela???ne de güzel olur, çok güzel olur hehehe.

evet izmirin yegane farklı gruplarından biri daha...punch gerçekten çok beğenerek izlediğim bi gruptur... uzun zamandır bornova dolaylarında değiller sanırım..i.p. ile arka arkaya çıkmaları da çok güzel olmuş..neyse bayramda izmire gelince uzun zamandan sonra bu zevke bi kere daha nail olurum :D başarlılarınızn devamını diliyorum kolay gelsin..

sevgiler...

floydian demiş ki:
mavibulut demiş ki:

yaw bırak kardeşim bu ayakları... görende hiç kaçırmıyon zannedecek bu grubu. kaç defa gidip dinledin haa dungeon'a , de bakem :twisted: :twisted: :twisted:

arkadaşım bi önceki sayfaya bakarsan,uzun zamandfan beri izlemediğimi anlarsın.laf salatası yapma,işin gücün yok mu senin............. :arrow: :kicsalla :dan

mavibulut demiş ki:
floydian demiş ki:
mavibulut demiş ki:

arkadaşım bi önceki sayfaya bakarsan,uzun zamandfan beri izlemediğimi anlarsın.laf salatası yapma,işin gücün yok mu senin............. :arrow: :kicsalla :dan

DAŞ YOHMU DAŞ

Geri