Punch (Rock - İzmir)

abi tek gun calıoruz..carsamba..bizim dısımızda gelisen salak sacma sebeplerden dolayı..piyasa musteri kaygısından uzak bi sekilde gayet keyıflı oluyor carsambaları..ben sahsen cok zevk alıyorum..suan baska yerde calmıyoruz..fakat "her an hersey olabılır" demıs Azer Bulbul abimiz..en son RATM den "Freedom" ekledık..ama bılıosunkı "Killing in the name" dısında bır tepkı gelmiyor maalesef seyırcıden..keske olsada tum hıtlerını calsak..ama yok..yok..yok..yok

nasıl be olmazmı be sizden rage dinliyelim sırf başka bişi istemiyorum freedom bile deli etti beni bu çarşamba ordayım siz rage çalcaksınız ben durcam ha :twisted:

heyoooo freedom eklendi ha.yarın ordayım kesin.siz R.A.T.M dan çalmaya devam edin biz bi sinerji yaratırız.bi de ^^bullet in the head^^ eklesiniz ne güzel olur demi...burak ın sesi tam gidiyo zaten...

tebrik

senelerdir dinlerim punch ı izmirin en saglam grubu dur anlayan adamlar keyif alır çaldıklarından anlamayanlar bahanedir cinnet ten selamlar ola punch a.

vokal@CiNNeT

ya yılbaşını punch sız geçirdik öffff cafe de oturmuş dream tv izliyorum düştüğüm hallere bak ayıp be yılbaşı 30 olsun ama punch olsun freedom da bomba olmuş daha rage istiyoruz en damarından devam koçlar sisiz olmaz ki buralar soner bir ara gir artık şu foruma mesajlarına bir bak :twisted:

evet gorkemcım yılbasını sakın bı sekılde gecırdık bu sene..fena da olmadı desem yalan olmaz..yani yılbası olayları benım ıcın pek bısey ıfade etmıyor acıkcası..ama yıne de senın yenı yılını kutlarım..tum ınsanlıgın yenı yılını kutlarım..herkese oncelıkle saglık ve huzur , sans, basarı, guc ve en onemlısı bol para getırmesını temennı edıyorum canı gonulden..herkese selam..

evet evet bende burakın hala bana cd sözü var iletirsen soner çok seviniçiğim çarşamba onuda alırım artık sizden

2006 sizin için de güzel geçsin arkadaşlar...sizi forumda yeni farkettim...dinlemekten çok keyif aldığımız gruplardansınız....başarılar...

yalnız haftada bikaç gün program olsa daha mutlu olcaz.....

indirdim mp3 leri ya bir acaip oldum ben şimdi çok güsel lan :p iyi artık çarşamba günleri gelemeye gerek kalmadı :twisted:

su an 6 sarkımız kayıtlı aslında ama yenı sarkılar da var.hepsını yenıden kaydetmek ıstıyoruz en bastan.10-11 sarkıdan bır album havasına sokmak dusuncemız.ama demo da olsa ıcımıze sınmelı..yanı adı uzerınde demo..ne varsa onu yansıtmalı..abartısız bı sekılde..

Geri