Punch (Rock - İzmir)

ben de böyle umuyorum.gerçi bazı gruplara haksızlık olur mu bilemicem? kızgınlar gibi.ama napalım baba punch ve oğlu in progress dominant kalıyor hazzı musiki babında. ;)

Jack Daniels'la sahne aldığınız dönemden buyana hiç izleyemedim sizi. Arkadaşlardan çok olumlu yorumlar duyuyorum. Aynı günler çalıyoruz sanrım o yüzden bi türlü denk getiremedim. Ne zaman izlerim artık bilinmez ama biara mutlaka uğramaya çalışıcam. Buarada Burak tanıştığımıza memnun oldum. Paslaşmaya devam edelim bu tarz konularda çok memnun oldum. Başarılar....

6 yıl kadar önce D.E Şenliklerine mavisakalı dinlemek için gitmiştik ve ilk defa orda alt grup olarak dinledik Punch'ı. o kadar iyidiki , o gece mavisakalı bırakıp Punch'ın peşinden Dungeon'a koştuk:) bizim için ve birçok izmirli rock sever için Punch ve Dungeon efsanesi o dönemde doğdu. Sağda solda çalan; repertuarlarını ve popüleritelerini abuk-subuk türkçe şarkılara dayandıran ve hala bizlere yıllardır değişmeyen repertuarlarını kakıtan " Punch'ın öncülük ettiği , izmirde rock gece hayatını" telef eden grupların ; özellilkle takip etmeleri gereken grup... PUNCH.

takip ve tavsiye ediyoruz!

Albumu bekliyoruz!...

alive ve random band ' a teşekkürler... umarım daha sık görüşürüz... sevgiler... hepimizin kaliteli ve iyi müziğe destekleri devam etsin ... PUNCH Burak

Dungeon programları sona ermiştir arkadaşlar..PuncH olarak,ciddi ve kaliteli bir yaklaşım olmadığı sürece bar programlarında olmama kararı verdik..tamamen albüm kaydı üzerine yoğunlaşmayı tercih ettik..Yıllardır yapmaya çalıştığımız(!) müziği bizimle paylaşan,desteklerini esirgemeyen dinleyicilerimize, dostlarımıza PUNCH olarak teşekkür ediyoruz..ne yaptığını bilen iyi yerlerde, kaliteli işlerde tekrar görüşmek dileğiyle..

arkadaşlar sizi nerde dinliyebilcez!!! yoksunuz gerçekten aranıyosunuz bunun farkındasınızdır umarım en kısa zamanda sahne alma dileğimizdir!!!!

artık sanmıyorum bir yere çıksınlar tabi çok iyi olur gene dinlemek sahnede görmek ama adamları yıldırdılar sonunda...

açık havada şöyle yaya yaya sizi bi dinlesek hiç fena olmaz...

bar olayını kapattılar işte albüm ile uğraşıyolar işallah albüm gelir de biter bu hasret...

demekki neymiş forum sayfalarına yazmakla bu iş olmuyomuş demekki adamları dinlemek izlemek lazımmış...

Punch'a sahip çıkalım arkadaşlar...

Genjuro demiş ki:
artık sanmıyorum bir yere çıksınlar tabi çok iyi olur gene dinlemek sahnede görmek ama adamları yıldırdılar sonunda...

açık havada şöyle yaya yaya sizi bi dinlesek hiç fena olmaz...

bar olayını kapattılar işte albüm ile uğraşıyolar işallah albüm gelir de biter bu hasret...

demekki neymiş forum sayfalarına yazmakla bu iş olmuyomuş demekki adamları dinlemek izlemek lazımmış...

Punch'a sahip çıkalım arkadaşlar...
+

bende tam bunları diyecektim... :mrgreen:

eyvallah ya aslında yazıcak çok şey var konuşulcak da ama burası yeri değil hacım sende benim gibi yap sadece konser başka bişi yok oturur evimde dinlerim havalandırmasız yerlerde piyasa çalıp kendine rock grubuyuz diyenlerde takılsın kafasına göre haaa herkez kafasına göre takılsın da güzelim grubun ne şucu var anlamıyorum yozlaştı gitti barlarda gruplarda :evil:

acaba şu koca izmirde sizden daha iyi bir grup var mı?sizi 100 den fazla izledim...heralde rekor bendedir :D
hepiniz harika müzisyenlersiniz..
burak,ömer,soner,dağhan ve tabiki fatoş ;)

drug10 demiş ki:
6 yıl kadar önce D.E Şenliklerine mavisakalı dinlemek için gitmiştik ve ilk defa orda alt grup olarak dinledik Punch'ı. o kadar iyidiki , o gece mavisakalı bırakıp Punch'ın peşinden Dungeon'a koştuk:) bizim için ve birçok izmirli rock sever için Punch ve Dungeon efsanesi o dönemde doğdu. Sağda solda çalan; repertuarlarını ve popüleritelerini abuk-subuk türkçe şarkılara dayandıran ve hala bizlere yıllardır değişmeyen repertuarlarını kakıtan " Punch'ın öncülük ettiği , izmirde rock gece hayatını" telef eden grupların ; özellilkle takip etmeleri gereken grup... PUNCH.

takip ve tavsiye ediyoruz!

Albumu bekliyoruz!...

yaaa ama sen benim dilimin ucundaki her seyi yazmissin :D
evt kesinlikle sana katılıyorum...keske daha cok insan PUNCH ın kıymetini bilse...

Geri