Funk'a La Turka

Funk a'la Turka bar programını dün bitirdi kusura bakmayın :D ama yaz nedeniyle beste ve demo calismalarına agırlık verecegiz. Yeni sezonda ise gercekten bomba gibi geri donecegiz.
Zahmet edip dinleyen tum arkadaslara tesekkur ederiz... Cok yakında web sitemiz aciliyor http://www.funkalaturka.com konser ve gelismeleri hem buradan hem de internet siztemizden takip edebileceksiniz. Siyasaldan muzisyen cıkmaz tesbiti umarım eskide kalmıstır. Herkese sevgiler...

hadı hayırlısı.dogrusu senlıklerde ve garage'da ızledıgımız performansınıza bakılırsa 3 aylık ayrılık sıze ıyı gelecege benzıyor..yenı demonuz ve duzenlemelerınızle eylulde bomba gıbı bır Funkalaturka gormekten mutluluk duyacagız.

hepınıze basarılar

Herkese Selam forumdan gordum.okudum yazilan guzel şeyleri sizleri dinlemek isterim.Bu arada bu tarz müzige onem vermeniz cok guzel belki duymussunuzdur bizde BLACK LABEL grubuyla bu tarz müzigi yapmaktayiz .Bir gun programa gelin bizim programda birlikte takilalim bişeyler çalalim.arkadaşlar hepinize başarilar.
Black Label her Çarşamba Biziz Rock Bar'da giriş 15YTL Bira limitsiz :)

garaj da dinledim ve gayet başarılı bir grup yeni oluşum olmöasına rağmen çok ii dahada ii olacağına eminim. okana sevgiler ve gruba başarılar...

Hacettepe ve siyasal konserlerı gercekten muhtesemdı. :tap: yenı olusumun yazın bır calısma donemıne gırmesı sahnede bellı bır sure goremeyecegımız ıcın bızı uzsede eylul gıbı yenıden daha bomba bır sekılde karsımıza cıkacak olması ve bu sefer (genel yargı :taptim ) ankarada hemen hemen yedıden yetmıse herkesın tanıyacagı bır grup olarak sahnelerde boy gosterecek olması cok guzel...

hpnıze basarılar :metalhead

Şu anda Karumda çalışıyorum,hemen arkadada funk'a la turka çalıyor..Süper eğlenceli valla :)Pazar pazar çalışılır mı diyodum,sayelerinde çok keyif aldım..Şimdi brooklyn funk essentials çalıyolar ;)

cok güzeldi, performans, ses sistemi ve sahneniz cok iyiydi....
ne diyim bayildik...yalniz su konserleri daha önceden haber alsak...
ben gelebildim de cogu arkadasim hazirliksiz yakalandi...
öpüldünüz

iltifatlar için teşekkürler :)

konserleri elimizden geldiğince erken duyurmaya çalışıyoruz aslında ama tabi sizlerin de forumu düzenli olarak takip etmeniz gerekiyo ;) temmuz ayı içerisinde_şu an tarihleri tam olarak netleşmemekle beraber yine konserlerimiz olcak..artık oraya bekleriz 8)

FUNK A LA TURKA Grubundan Barış ben Eylül ayında tekrar birlikteyiz.
Herkese teşekkürler

Funk A La Turka

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak forum kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Funk a'la Turka Forever!!! :)

Selamlar Herkese;

Su gun itibariyle , eleman degisikligi yapan Funk a'la Turka , studyo provalarına baslamıstır ve cok yakında Ankara'nin guzide barlarında sahne alacaktır. Web sayfası da cok yakında geliyor,yolda... Değil mi sayın menajerim...

Hepinizi cok ozledik , gelin eglenelim...

ÇSM grupları birer birer tatilden geliyorlar.. :elsalla Coşacaz gene bu sene :cigara yeni elemena da hoş geldin diyorum ben buradan...

okanım seni unutmak mumkun mu 84'ten aldık 84'e geri verdik. benim gordugum en romantik gitaristsin sen :) seni seviyorum canım kardesim...

Kaotik diye google'da arama yaptım dunya capina yayilmis bir "Jant " markası cikti,bizi mi yiyorsunuz olm muzik yapıoruz die janttan koseyi donduyseniz soyleyin , borc para istemem merak etmeyin...

abicim harbi çok eylenceli bir gruo ya çok eğleniyorum dinlediğim zaman çok başarılısınız umarım daha iyi yerlerde görürüz sizleri çsm tayfası ayaklanıyor zaten helal olsun... :D

FunkAlaTurka demiş ki:
okanım seni unutmak mumkun mu 84'ten aldık 84'e geri verdik. benim gordugum en romantik gitaristsin sen :) seni seviyorum canım kardesim...

Kaotik diye google'da Arama yaptım dunya capina yayilmis bir "Jant " markası cikti,bizi mi yiyorsunuz olm muzik yapıoruz die janttan koseyi donduyseniz soyleyin , borc para istemem merak etmeyin...

AHHHH sendemi brütüs :!: , biz onu alnımızın kara lekesi gibi saklayalım sen ilan et herkese oldu mu hüseyin :?: ah adımız bi çıksın...(susma payı verebiliriz belki sana :twisted: )

Geri