RH(-)

walla bilader beklediimden çok daha iyi bu parça...helal ossun yani ii iş çıkarmışsınız inanıyorum iyi derece alıcaanıza..en son alsancak etap ta çalıyodunuz hala orda mısınız?ordaysanız ya da başka bi yerde de çıkıyosanız bi hbr werin de dinleyelim sizi...başarılar arkadaşlar!!!

pomona demiş ki:
walla bilader beklediimden çok daha iyi bu parça...helal ossun yani ii iş çıkarmışsınız inanıyorum iyi derece alıcaanıza..en son alsancak etap ta çalıyodunuz hala orda mısınız?ordaysanız ya da başka bi yerde de çıkıyosanız bi hbr werin de dinleyelim sizi...başarılar arkadaşlar!!!

şu an program yaptığımız bi bar yok.
ama eylül sonu gibi olacak yine.etap olur yada başka bi yer,bakıcaz artık.
gelişmeler burdan duyurulacaktır
saygılarrrr........

şarkı mükemmel

arkadaşlar başarılar.şarkınınz süper kayıt mükemmel ve iş yapıcaklar arasında bence umarım bu oy sisteminde ilk 100 e girersiniz oylar rh(-) e :twisted:

bu sene nerde sahne alacaksınız.deep ten beri takip ediyorum.(salihli etap eskişehir ooze)playlist fena değil biraz da yenilemeyle bu sene de iş yaparsınız

arkadaşlar şarkınızı dinledim.mükemmel tek kelimeyle.kaydınız çok profosyonel.favori 1-2 isimle beraber kesin iş yapar bence.oylar rh(-).ankaradan slmlar :elsalla

arkadaslar herkese yorumlarınız için cok tesekkür ederiz ben grubun vokali oluyorum bundan sonra elimizden geleni yapmaya calısıcaz ve sizden de iyi, kötü yorumlarınızı ( Rh(-) hakkında) bekliyoruz

su anda daha onceden de bahsettiğiiz gibi nokiasupersound yarısmasındayız ve desteklerinize ihtiyacımız var cünkü bu sene hersey oylamayla yapılıyor

www.nokiasupersound.com

RH(-) ---> Vazgecme

Herkese şimdiden tesekkurler....

arkadaşlar ben grubun bascısıyım... valla yorumlar gözlerimi yaşarttı...destekleyen herkese çok teşekkürler...

selam dostlar..bende biraz önce parçanızı dinledim,süregelen bi faniniz olarak parçanızı çok beğendim..ve sözlerde bi o kadar anlamlı olmuş ayrıca..hadi en kısa zamanda çıkın nerde çıkçaksanızda gelelim dinlemeye..özledim vallaha..ve hadi millet tüm oylar Rh(-) eeee...:D :twisted:

Geri