Animasyon Filmler

Sevimli Canavarlar(Canavarlar Şirketi)
İzlediğim en güzel ve en gerçekci animasyon filmidir.Şiddetle tavsiye ediyorum.
Oyuncak Hikayesinin Oscar ödüllü yaratıcılarının 1 numaralı bilgisayar animasyon filmi!!!

geçen haftasounu cnbc-e ardarda yürüyen şato ve bi fransız animasyonu prensler ve prensesler'i yayınladı, özellikle ikincisi harikaydı, izleyen var mı acaba? çok yaratıcı bişeydi ya! keşke bi daha yayınlansa :(

Akira süper bi çizgi film bana kalırsa.89 yılında yapılıp benim yeni izlediğim izlerken de nasıl böyle bir çizgi film çekerler diye düşündüğüm bi türdür.Japonların çizim tekniklerine yine hayran oluyor insan.Final bölümüne hiç deyinmiyim..

purpleMonkey demiş ki:
geçen haftasounu cnbc-e ardarda yürüyen şato ve bi fransız animasyonu prensler ve prensesler'i yayınladı, özellikle ikincisi harikaydı, izleyen var mı acaba? çok yaratıcı bişeydi ya! keşke bi daha yayınlansa :(

evet ben izledim prensler ve prensesler çok güzeldi...cesur civciv,kahraman inekler,kayıp balık nemo...

evimde anime ve manga arşivi vardır.bu başlığı yeni görüyorum kusura bakmayın bu arada :) her kitleye hitap eden naruto ve onun filmleri çok şahanedir.ayrıca soundtracklerinin olduğu 2 albümde mevcuttur.edinin derim.anime'nin içeriği zaten anlatmaya gerek yok.mükemmel çizimler , senaryo harika.animeseverlerin kesinlikle izlemesi gereken müthiş bir yapıt.

ikinci bahsetmek istediğim anime ise şu sıralar izlemekten büyük keyif aldığım death note.anime dünyasının en iyi karakteri , sağlam karakterini görebilirsiniz.benim görüşüm böyle.şu sıralar japonya'da gösterilmekte zaten , 26-27 bölümlük bir şey.10 bölümü youtube'da var.japonya'da gösterime girdikten bir gün sonra upload ediyorlar youtube'a.

anime izlemeyenler için öncelikle japon animelerini seyretmelerini tavsiye ederim , zaten avrupa'dan çıkan animeler pek kaliteli olmuyor.tavsiye etmem , zaten pek izlemiyorum.

bu tip çizgi roman , manga , animelerin bulunduğu bir yer var kadıköy'de.sadece bunlar satılıyor , çok leziz bir mekan.her şeyi oradan edinebilirsiniz.frp hakkında da çok sağlam şeyler var.

Ülkemizde en son gösterime giren animasyon film, "Mutlu Ayaklar"la ilgili bir tanıtım izledim. O kadar güzel hazırlanmış bir animasyon olmuş ki, göz alabildiğine penguen sahnelerinde her şey çok grçekçi. Sudan çıkan penguenlerin tüylerinin kuruması bile çok ince işlenmiş. Animasyon olarak sanırım çok başarılı olacak ki, animasyon oskarlarının da ilk adayıdır Mutlu Ayaklar.

Saygılar...

kesinlikle katılıyorum yalnız o film "neşeli ayaklar"dı. ;)
neşeli ayaklardan sonra en çok beğendiğim animasyonlar shrek serisi ve buz devri I-II olmuştur keşke buz devrinin bir üçüncüsü çekilse :(

Darius_Miles demiş ki:
evimde anime ve manga arşivi vardır.bu başlığı yeni görüyorum kusura bakmayın bu arada :) her kitleye hitap eden naruto ve onun filmleri çok şahanedir.ayrıca soundtracklerinin olduğu 2 albümde mevcuttur.edinin derim.anime'nin içeriği zaten anlatmaya gerek yok.mükemmel çizimler , senaryo harika.animeseverlerin kesinlikle izlemesi gereken müthiş bir yapıt.

ikinci bahsetmek istediğim anime ise şu sıralar izlemekten büyük keyif aldığım death note.anime dünyasının en iyi karakteri , sağlam karakterini görebilirsiniz.benim görüşüm böyle.şu sıralar japonya'da gösterilmekte zaten , 26-27 bölümlük bir şey.10 bölümü youtube'da var.japonya'da gösterime girdikten bir gün sonra upload ediyorlar youtube'a.

anime izlemeyenler için öncelikle japon animelerini seyretmelerini tavsiye ederim , zaten avrupa'dan çıkan animeler pek kaliteli olmuyor.tavsiye etmem , zaten pek izlemiyorum.

bu tip çizgi roman , manga , animelerin bulunduğu bir yer var kadıköy'de.sadece bunlar satılıyor , çok leziz bir mekan.her şeyi oradan edinebilirsiniz.frp hakkında da çok sağlam şeyler var.

death note benm pek hoşuma gitmedi açıkçası. ama d.n angel'ı seyrederken bazı sahnelerde gülmekten öldüm :D anime karakterlerinin yaşları 14 civarı ama yine de çok hoş bir yapım ;)
d.n angel ın mangalarını hiçbir yerde bulamıyorum. bahsettiğin yerin tam adresini verirsen sevinirim ;)

sevgiler...

Open Season izleyen var mı? İlla ki vardır da, cesaretlendirme istiyorum biraz.. :)

Bir CD'nin içinde buldum, oturup seyretmek konusunda kararsızım valla.

animasyon filmleri çok seviyorum. bunun dışında normal filmlerin içinde animasyon görüntülerin yer almasıda çok değişik oluyor. mesela koş lola koş filminde animasyon bir takım görüntüler vardı. tabiri caizse cuk diye oturmuştu bu görüntüler filme ve filmi daha etkileyici kılmıştı. kısaca animasyonu seviyorum..

115 milyon dolar bütçesi ile dünyanın en pahalı animasyon film olan Monsters inc. i izledim sonunda hep sonra sonra derdim bugun cd lerin arasinda karistirirken a bunu izlememistim gibisinden biseyler dedim ve hemen taktim adeta bi pixar saheseri, harika bir animasyon izlememis olanlara acilen tavsiye

Geri