Aktif Pasif ne demek ve tavsiye (emg manyetik seçimi)

slm

hadi bakalım istanbuldaysan eğer benden sana bi güzellik gel takayım emgni daha önce ben takmıştım kendi aldığımıda çok basit adamlar bi ton para alıyorlar hayrına takarım merak etme istersen aklında bulunsun

taktırmayı düşünme al tak güzel olurmu kötü olurmu diye sorman hata bence emg nin senin gitarda wereceği performans iyi olacaktır clean ton bekleme al ve keyfine bak 81 85 iyi olur güzel olur en azından 81 81 e göre daha iyi clean ton olur memnun kalırsın merak etme

ben bir soru sorsam,mexico fender gitarıma manyetik alacam blues çalıyorum,emg mi alsam seymour duncan mı alsam dimazrzio mu alsam ya da hangi modelini alsam..

walla dimarzio ile duncan ı bulmak kolay birde gitarın ağacı alder be olsam o ağaçtan paydalanırım aktif manyetiklerin gitarın malzemesinden etkileşimi malüm pasiflere göre daha az en iyisi senin gitara pasif almak bence bi arada bende düşündüm ne gibi kombinasyon olabilir diye tarz olarak sana gidermi bilmem hs3 köprüde middle ve neck de hs-2 bunlar humbucker gibi calışan single lar dolayısı ile sessizler ama web sitesine bakarsan secenek cok yani bunlar dimarzio
sana kolay gelsin

pasiflere nazaran daha az gürültülüdürler, ama her manyetiğin tadı başka.. deneyip beğenmek lazım, netice olarak duncan dimarzio kötü manyetik yapmaz ve 3 single a pasif daha yaraşır heralde ;)

Geri