Mac Gyver

ilkokuldayken izler idik cuma akşamları starda olurdu sanırsam hatta o güne özel abur cubur alınırdı :D müzik felanda şahaneydi amcamda şahaneydi gelip giden ablalarda şahaneydi konuda şahaneydi (..) ailecek severdik :D

bu adamın ne bulursa ondan işe yarıyacak bir şeyler yapmasına hastaydım. ufakken bu dizinin acayip hastasıydım..şu an bir tvde yayınlanıyormu bilen birileri warmı ?

Ben de çok severdim bu diziyi,hiç kaçırmazdım.Bir keresinde bi vukuat üzerine Mc Gyver'lık yapmıştım.Kardeşim ayakkabımı balkondan aşağı atmıştı.Alt katta ki dükkanın bahçesiydi.Dükkan da daimi bi biçimde hep kapalıydı.Nasıl alıcam ayakkabıyı derken tepemde ampul yandı(gülmeyin ama çocuktum,o zaman için çok parlak bi fikirdi).Çamaşır ipini,elbise askısına bağlayıp,aşağı sarkıtıp,askının kancasını,ayakkabının bağcığına geçirip yukarı çekmiştim!Zafer benimdi :p
O bahçe daha ne maceralar görmüştü yaf.Haylaz kardeşim oturma odasını yaktığında,annemle babam yanan koltukları yine arka balkondan aşağı sallamıştı :D ne günlerdi bea!

gollum1234 demiş ki:
üstadlar forum gittikçe nostaljiye dönüşüyo ya ne olacak bunun sonu şimdide ben çıkıp A Takımının başlığını açararım tam olur

haha çok iyi ya ben de hayranlıkla izlerdim. Ne diziydi ama :)
Nostalji de olsa günümüzde böyle dizilere az rastlar olduk.
Dur bakayım Viper dizisinin başlığı yoksa ben de Viper başlığımı açsam :)

Dizinin girişini hatırlayan var mı? Ben sadece bir teknede balık tutarken bir de helikopterden buna ateş edilirken jipin altına saklanma sahnesini hatırlıyorum: )))

Herkese Saygılar..

Mac Gyver'dan sonra Richard Dean Anderson 10 sezonluk Stargate SG-1'ın 8 sezonunda Jack O'Neill rolünü oynadı. En az Mac Gyver kadar efsane bir karakter o da esprileriyle, tavırlarıyla. Bir bölümde buzullarla kaplı bir yerde mahsur kalıyorlar ve O'Neill yaralanıyor. Kurtulmaya çalıştıkları sahnenin çekimlerinde şöyle bir şaka yapıyorlar kendisine:

Hem Mac Gyver, hem Stargate nostalcisi olsun :D

Geri