Lucy Fear

keşke yakın bi zamanda istanbul'da da bi konser verseniz.Gercekten insanı inanılmaz gaza getiriyosunuz konserlerde.Zaten Sepultura konserinde tek tesellim sizdiniz.Siz de olmasanız para boşa gitti diye düşüncektim

Arkadaşlar 25 hazirandaki konser kesinleşti.LF sahne alacak.Hasonowic ayrıntıları aktarır sanırım.Çünkü saat ve mekan hakkında bizim de bilgimiz yok.sadece yeni bir barın açılışı olduunu Biliyoruz.,

evet lucy fear bu konserde çıkacaktır arkadaşlar herkesleri bekleriz gelin konser süper olacaktır.. kaçıranlar üzülmesin heç :D barın adı sarpanita istiklade du tarif edem:
şimdi taksim meydandan istiklale giriyosun ilerliyosun sonra yakınlarda ilerde orda sağda bi ibadethane var bilmem ne ağa camisi onun hemen geçtinmi sağda rumeli pasajı var gir içine o pasajın sonuna ilerle solda merdivenler var bir kat çıık ve karşında sarpanita bar var.. işte orası... buarada konser ücretsizdir unutmayın.. afişte 4de biter yazıyo ama siz ona bakmayın o barın kapanış saati konser çok daha evvel biter...

25haziran5pu.jpg

ovguler ve konser teklifleri icin gercekten cok tesekkurler... o zaman 25 Haziran konserinde sahneye yigilin da hep birlikte cosalim, efendime soyleyeyim boyle bi'gaza gelelim!

bu arada; Istanbul disindaki arkadaslar bir organizasyon calismasina girin de biz de deplasmana cikalim.
Burak LF

muptezel demiş ki:
ovguler ve konser teklifleri icin gercekten cok tesekkurler... o zaman 25 Haziran konserinde sahneye yigilin da hep birlikte cosalim, efendime soyleyeyim boyle bi'gaza gelelim!

bu arada; Istanbul disindaki arkadaslar bir organizasyon calismasina girin de biz de deplasmana cikalim.
Burak LF
ben Shifty's open air fest yapıcam heuahe ya şaka bi yanada harbi bişiler ayarlamayı düşünüyorum ama para beklentisi olmuyacak ve yol paranızı kendi cebinizden vericeksiniz :S öyle

yav konser süperdi sarpanitada lucy fear harikaydı.. ne enerji varmış sizde yaa ağzım açık pogo yaptım valla:D ama final mükemmeldi.....
SUSMA SANA SUS DESELERDEEEEEEEE.....
lucy fear a saygılar sevgiler.......

Ailemizin grubu Lucy Fear 27 ağustosta istanbulda konsere çıkacaktır haberiniz ola.. mekan daha tam olarak kesinleşmedi kesinleştiinde onuda yazarım buraya... ayrıca konserde yeni şarkılarınad yer vercekler kaçırmayın derim.. aklınıza kazıyın 27 ağustos... ;)

millet ayrıca lucy fear II.Uluslararası ''İzmir Rock Fest ''Open Air Festival"
inde çıkacaktır.. haberiniz olsun izmirliler lucy fear geliyor haberiniz olsun...;) hazırlanın şimdiden...;)

evet 27 ağustostaki konserin herşeyi kesinleşti...

27 ağustos cumartesi hc-punk konseri

Lucy Fear(istanbul),Cemiyette Pişiyorum(istanbul),Missed Clown(istanbul), This Home Is Prepared (makedonya), Lifelock(istanbul), Fpo(makedonya), Stuka(istanbul),Your Kingdom Is Doomed (istanbul)

Yer:doors bar (eski sarpanita) Giriş:5 ytl
kapı açılışı:13.00 gruplar kaçta çıkar bilemicem..

kaçmayacak bir konser 5 ytl çerez parası gelin hep beraber tepinek..

Geri