JokerMG - İzmir

Şarkıolar hep süperdi hala da süper olmaya devam ediyor...Murat abi biliyosun müzik dehana hayranım keyif aldığın şekilde çalmana bayılıyorum...banada çok şey öğrettin abi saolasın...başarılarının devamını dilerim...:)

barisdemir demiş ki:
Şarkıolar hep süperdi hala da süper olmaya devam ediyor...Murat abi biliyosun müzik dehana hayranım keyif aldığın şekilde çalmana bayılıyorum...banada çok şey öğrettin abi saolasın...başarılarının devamını dilerim...:)
Barış'ım çok sağol :)

Sen de benm gördüğüm ümit vadeden genç bir müzisyensin. Umarım arkadaşlarınla beraber işin ucunu hiç bırakmazsınız.

Sana tavsiyem; kulaklarına dikkat et ;) Onlar müzisyenin sermayesidir. Bazen iyi korumadığınızı, çok yüksek sesle çaldığınızı görüp üzülüyorum. Hepimiz bu konuya özen göstermeliyiz.

Sevgiler
MG

Bir kaç bilgi....

Gitar ve bas gitar benim tarafından canlı kaydedilmiştir.
Bunlar dışındaki sesler VST, loop ve plug-in'lerden oluşturulmuştur.

Genel tarzıma uymayan şekilde az ve öz sesler duyacaksınız :)

bi aralar demiştim ki Ermancığım parçan çok başarılı aynı Murat abi çalışması gibi olmuş demiştim.Abi şimdi aynısı sana çok başarılı abi şarkı aynı Erman çalışması gibi olmuş.Siz aynı anneden olmalısınız : ))

Ellerine sağlık.Tonlar süper

Cemal ve Barış çok sağolun :)
Dediğim gibi bu şarkı çok özel benim için. Beğendiğinize sevindim.

Web sitemi uzun bir aradan sonra yenilemiş bulunuyorum.
Açılışa hepiniz davetlisiniz :D

:arrow: www.muratgulersoy.com

Oradan da fark edebileceğiniz gibi yeni bir parça daha kaydettim.
Sanırım biraz uçuk kaçık bir şarkı oldu. Gündemdeki bir tarza kendimce yorum getirmeye çalıştım :) Umarım beğenirsiniz.

"Akdeniz'de Bir Roman" adlı yeni şarkımı kendi internet sitemden indirebileceğiniz gibi buradan da indirebilir veya buradan dinleyebilirsiniz.

Gitarlar ve bas gitarı yine canlı çaldım.
Diğer sesler; loop, sample, VST'lerden benim tarafımdan oluşturulmuş veya hazırlanmışlardır.
Şarkı tamamen ("Little Zeyno" gibi) evde kaydedilmiştir.

"Little Zeyno" ve bu yeni şarkımla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

Sevgiler
MG

Not: Bu arada kendi adıma yeni bir rekora da imza atmış bulunuyorum.

Dünya çapnda ilgi gören müzik paylaşım sitesi Soundclick'e bir kaç gün önce eklemiş olduğum şarkım "Little Zeyno" Instrumental Rock kategorisinde 1075 şarkı arasında 25. sıraya yükselmiş (15 Temmuz 2008 17:00 itibariyle. Sıralama zaman içerisinde değişebilir).

Clipboard01.jpg

Listeye git

Clipboard05.jpg

Sayfama Git

Daha önce bu alandaki rekorum "İlk Aşkıma" ile 43. sıraydı.

Abi yeni şarkını dinledim çok eğlenceli ve deneysel bi çalışma olmuş bi tarzza sığdıramadım doğrusu balkanımsı bi havası var eline sağlık kolay gele....

anarki87 demiş ki:
Abi yeni şarkını dinledim çok eğlenceli ve deneysel bi çalışma olmuş bi tarzza sığdıramadım doğrusu balkanımsı bi havası var eline sağlık kolay gele....
Sağol genç :)

Yeni ve eski şarkılarımı internet sitemden indirebilir, benimle ilgili diğer bilgilere ulaşabilirsiiz.

www.muratgulersoy.com YENİLENDİ!

Ayrıca imzamdaki linkleri de kullanabilirsiniz tabii ;)

MG

26. sıraya düşmüşüm :(

İşin şakası bir yana yeni şarkım "Akdeniz'de Bir Roman" biraz gümbürtüye gitti galiba. Heyecanla iki şarkı birden yapınca birisi böyle gölgede kalıyor işte :)

Aslında "single" veya video klip mantığı da böyle birşey olsa gerek. Şarkıları sırayla gündeme getirmek veya vitrine koymak gibi.

Dinlemek isteyenler www.muratgulersoy.com adresinden her türlü bilgi ve belgeye ulaşabilirler.

MG

Selamlar

Yepyeni bir kaydımızı sizlerle paylaşmak istiyorum.
Oldukça deneysel bir enstrumental çalışma oldu.
Kayıt, çalan arkadaşların İstanbul'daki evlerinde benim tarafımdan tek tek yapıldı. Yine benim tarafımdan Ankara'da mikslenerek son halini aldı.

:arrow: "İstanbul Hatırası"

Bas gitar: Okan Koşun
Elektrik gitarlar: İbrahim Yaşar
Klavyeler: Tolga Çelik
Akustik/Klasik gitarlar, davul (program): Murat Gülersoy

Yorumlarınızı duymaktan mutluluk duyarız.
Sevgiler

MG

Geri