JokerMG - İzmir

Merhaba

Yenilenen web sitemde yeni bir bölüm oluşturdum. Fırsat buldukça sevdiğim şarkıları sizlerle paylaşmak istiyorum.

www.muratgulersoy.com

İnternet siteme girip menüden "Murat'ın Seçtikleri" başlığına tıkladığınızda 10 parçalık bir müzik yolculuğu sizi bekliyor olacak.

Bu sayede belki yeni grup ve şarkıcılar tanımanıza katkıda bulunabilirim. Sonuçta müzik paylaştıkça anlam ifade ediyor benim için.

Beğendiğiniz grup veya şarkıcıların albümlerini edinmenizi tavsiye ederim.
Elbette amacım eser sahiplerinin haklarına tecavüz etmek olamaz bir müzisyen olarak. Aksine onları tanıtmak ve bedava reklamlarını yapmaktır olsa olsa.

www.muratgulersoy.com

Şarkılar veya uygulamayla ilgili düşüncelerinizi buradan veya özel mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
Müzik dolu günler dilerim.

MG

face01k.jpg

Re: "Adam Olamadım" - Murat Gülersoy

Son bestem "Başına İş Açma".
Yine alışıldığı gibi tamamen evde ve tek başına kaydedilmiştir.
Biraz hızlı ve sert bir şarkı oldu diğerlerine göre :)

Laptop, M-Audio FW ses kartı, Nuendo, bilimum plug-inler, Ibanez e-gitar, Squier b-gitar kullanılmıştır.

:arrow: "Başına İş Açma"

Diğer besteleri dinlemek için:
http://www.muratgulersoy.com/beste/index.html

Sevgiler
MG

Re: "Adam Olamadım" - Murat Gülersoy

jokermg demiş ki:
Son bestem "Başına İş Açma".
Yine alışıldığı gibi tamamen evde ve tek başına kaydedilmiştir.
Biraz hızlı ve sert bir şarkı oldu diğerlerine göre :)

Laptop, M-Audio FW ses kartı, Nuendo, bilimum plug-inler, Ibanez e-gitar, Squier b-gitar kullanılmıştır.

:arrow: "Başına İş Açma"

Diğer besteleri dinlemek için:
http://www.muratgulersoy.com/beste/index.html

Sevgiler
MG

Vokallerini tekrar kaydettim. Aynı linkten dinleyebilirsiniz.

Gitar Hakkında Sorular ve Cevaplar

Gitar Hakkında Sorular ve Cevaplar

Soru: Herkes gitar çalabilir mi?
Cevap: Evet, duyma ve ritm algılama bozuklukları olanlar hariç hemen herkes isterse gitar çalabilir.

Soru: Gitar sahibi olmak pahalı mıdır?
Cevap: Hayır. Günümüzde yeni başlayanlar 50 Dolar (yaklaşık 75 TL) dan başlayan fiyatlarla gitar sahibi olabilirler.

Soru: Gitar çalmak için belli bir yaş aralığı var mıdır?
Cevap: Hayır. Fiziksel olarak yeteri kadar gelişmiş her insan yaşı ne olursa olsun gitar öğrenmeye başlayabilir. Müziğin yaşı yoktur.

Soru: Gitar öğrenmeye mutlaka klasik gitarla
mı başlanır?

Cevap: Hayır. Böyle bir şart yoktur. Akustik, elektro ya da bas gitarla da gitar çalmaya başlanabilir.

Soru: Nota öğrenmek çok mu zordur?
Cevap: Hayır. Notalar da okuma yazma gibi kolaylıkla öğrenilebilir. Ancak temel nota bilgisinin ötesine geçmek herkes için gerekli değildir. İleride müziği meslek olarak yapmayı düşünenler dışında aşırı bir nota bilgisi şart değildir.

Soru: Özel ders nedir, ne kadar sürer?
Cevap: Özel ders; öğreten kişi ile öğrencinin bire bir çalışmasıdır. Başka öğrenci olmadığı için öğreten tüm dikkatini öğrenciye yöneltebilir.
Özel dersler farklı bir anlaşma yapılmamışsa
en az bir saat sürer. Uzaması öğretmenin isteğine bağlıdır.

Soru: Özel ders çok mu pahalıdır?
Cevap: Hayır. Alınan bilgi, zaman içerisinde gitar çalmaktan alınacak haz ve mutluluk düşünüldüğünde hızlı öğrenmeni sağlayacak olan özel ders pahalı değildir. İnsanlar için ruhsal mutluluk da hava ve su kadar değerlidir. Bunu sağlayan müziği maddi sebeplerle geri plana atmak, ruhu aç bırakmak olur.

Soru: Bir saatlik özel dersin fiyatı nedir?
Cevap: Şu anki fiyatı öğrenmek ve diğer sorular için lütfen iletişime geçiniz.

WEB: http://www.muratgulersoy.com/gitar_dersi/index.html
GSM: 0555 2472062
E-Posta: [email protected]

Not: İzmir'de yaşamaktayım.

Geri