Dönüş Yok

hahahahahahahahahahahahahah
bundan rahatsız olanlara önerim pink flomingos u izlemeleri suratlarının ne hal alacağını merak ediyorum. bu arada sinemadan alamayan bir kaç kişi filmin sinemsal yeteneği ve senaryosunu eleştiriyor :D yav lütfen sinemadan anlayan yada anlamak için çaba sarf eden arkadaşlarla kritik yapalım. bu arada kadın gercekten köpeğin dışkısını yer ( pink flamihgos ) izleyenler bilir.

bence mükemmel bir film hele o sahneler dehşet yaa bu italyanlar bu işi biliyorlar dememki sadece sicilya yokmuş çizmede vay be inanılmaz ama insanı yoldan çıkarır bu film başta erkekleri bayanların ise kesin psikolojilerini bozar bu kesin bu filmi 1-2 seyretsin bir kız kesin etkisi görülür onda dehşet ya ama adına sanat deniyorsa bence mükemmel bu filmi 2 kere seyrettim belki 3-4 giderim artık buarada bu monica belluccı tam bir italyan hatunu esmer süper yaaa herkese tavsiye ederim seyretsinler başta erkekler ama bayanlar seyretmesinler bencee psikolojileri dediğim gibi bozulur baya etkisi olabilir onlarda bu filmden dolayı ruhsal anlamdaa

ama kısacası ben bu filmi çok beğendim
mükemmel
:) ? :)

Ben beğenmedim bu filmi ya... Tek güzel yanı (bir erkek olarak) Monica Belluci'ydi yani... Onun dışında tersten çekim tek film bu değil, aynı konuya sahip çok fazla film var zaten...

Filmin tek güzel yanı, yönetmen ilk başta sıktığı, midesini bulandırdığı, cinsel olarak uyardığı izleyicisini filmin sonunda çok güzel rahatlatmış..

ellerine sağlık Yine de beğenmedim :)

sinamadan pek annamadiimdan kurgu senaryo neyin beni ilgilendirmesde 2 gün etkisinden cikamamistim. o ne igrenclik be bilader. ilk kes bi oyuncuya rol icabi yaptii seylerden dolayi küfür ettim yaw :evil: :p

bence iğrenç bir filmdi.kaldıki film bile değil savaş ayın tipik bi a takımı klasiğine benzeyen bi belgesel gibiydi.ve konu itibariyle oldukça sıradandı.(adamın kız arkadaşına tecavüz edilip öldürülüyor sonra adam bütün gece boyunca katilin peşine düşüyor)ayrıca en fasla iki kamerayla çalışılmış uğraştırmayan basit bi film.dikkat ederseniz oyuncuların replikleri bile belli değil.yalnız senarist akıllı adammış.sadece hafızalarda kalması için bi tecavüz sahnesi koymuş olaya biraz şiddet tamam.dediğim gibi bence çok kötü bir film ama reality show kategorisinde yer alabilir.koşarak yapılan kamera çekimlerinden dolayı.

Yemişim tecavuz sahnesini filmin başında yangın tupuyle kafa parçalamaya ne demeli :x ?Son yıllarda izlediğim en sinir bozucu filmlerden biriydi gerek çekimleri gerek filmin işlenişiyle..

bir sinema salonunda izleme gafletınde bulundum...10 dk arada yerımden kalkamadım yemın ederim..salonun çogunlugunun erkek olmasıda bunda etkılı oldu:) kesınlıkle sınırlerım bozuldu...ınsanda bı popo kollama etkısı uyandırıo:p kesınlıkle rahatsız edici...sen başta yapacagını yaptın sona dogru bızı huzura salsan ne olur...

DEEP10CORE_SS demiş ki:
iğrenç ötesii bir filim anlamı nedir amacı nedir anlayamadım sanatsal falanda değil!!tecavüz sahnesi zaten tam bir o..pu çocukluğu!iğrenç bir filim akılda kalan tek yanı 15 dakkalık tecavüz sahnesidir!izlemeye değmez...
Dostum sanırım sen filmi düz mantık izlemişsin..Yani filmin ters gittiğini anlamamışsın ;) yalnışsam düzelt..

İnanılmaz Dehşet piskopatça bir film.Bol küfürlü manyak bir film.Hapisane'deki yangin tüpüyle adamın kafasını param parça ettiği görüntüler dehşet!!!!!.Ayrıca tünelde kadına tecavüz etmeside dehşetti

sinemada realist akıma öncülük eden bir filmle karşı karşıya olduğumuz için beğenilmiyor bu film..

bana göre bu film hayatın ta kendisi..tecavüz sahnesi diyorsunuz,herkes etkilenmiş,bir daha izlememek istemiş..ve yönetmende amacına ulaşmış..tecavüzün ne olmasını bekliyordunuz,kadının amerikan filmlerinde gibi gülmesini mi?yoksa espri mi yapmasını?..o yüzden diyorum bu film hayatın ta kendisi..çokçok kaba tabirle gerçekle yüzleştim,kendime gelemedim o sahneden sonra kaç gün boyunca..ya gerçekten tecavize uğrayan insanlar,onlar yıllar boyunca unutamıyolar o anı..dolayısıyla asla kotu değildir film..hayat kotudur,yönetmenin de mesajı budur..

gaspar noe yaramaz bir çocuk ama yerinde bir anlatım,yerinde kadrajlar ve inanılmaz bir kurgu..

filmin son sahnesi belkide beni en çok yaralayan andı..kadın hamıleydı ve tecavuze uğramıştı ve ölmüştü..bundan daha vahım ne olabilir ki?..

hayat 3. sayfa haberlerini 15 sanıyede okuyp geçmeye hiç benzemiyor..hiç o da..

Çekimler olsun konusu olsun kurgusu olsun sonu olsun gayet güzel bi filmdi. Gaspar Noe biraz piskopat bi herif filmin başında kendisinin mastürbasyon yaptığı sahneden de gayet açıkça anlıyoruz. Beğenenlere bi de Seul Contre Tous 'u öneririm bide gaspar noe nin bir diğer hasta filmidir.

20110603meztelenp5.jpg

çok sert,felaket bir film. ters kurgusu ve malum sahneleri adamı çarpar.

Geri