Minigun

bu parçalar alıştırmaydı denizz :)
bizi takip etmeye devam et..
Yakın zamanda yeni parçalar geliyor..
bunu sallamasyon sölemiyoruz..
gerçekten yeni parçalar yolda..
ve iddialıyız..
yavaş yavaş herşey..
acelemiz yok..

kayıtlar istediğimiz gibi olmadı bu seferlik..
ama yeni kayıtlarda umarım tutturucaz aczık istediğimizi..
ankaraya gelmeyi bizde isteriz..
birileri çağırsın :)

ya, ankara'da barlarda böyle organizasyonlar çok oluyor.
ama tabi siz bursa'dan geleceksiniz, masrafınız olacak extradan. tabi daha sağlam bişeyler istemek de hakkınız olur.

saklıkentin düzenlediği rock and win'e katılırsanız orda dinleriz artık, çok da güzel olr.
derece alırsınız eminim, bir de toplama albümde şarkınız olur böylece!!

bir adet birey olarak benden sonsuz destek! :)

orhan abiiiii:p...abi bi baktım hesabımı silmisler hemen tekrar üye oldum oohooo...forumda arkadaslara grubun felsefesinimi anlattın???:D...bu arada ben Kily88_85(cihan)hani koc dedigin vardı ya(hani belki tanımassın falan):p:D

Arkadaşlar yine yoğun ilgiden dolayı websitemizin bandwith'i dolmuş durumda.. teşekkürler..
(site şu anda açılmıyor.. en kısa zamanda halledicez)

:!: 24 Haziran 05 Cuma
Yer :arrow: Çaçaron RockBar Bursa
Giriş :arrow: 7.5 +bira
Saat :arrow: 21:00

:!: Metaroth
:!: Minigun
:!: Suspect

Bundan iyisi şamda kayısı.. Süper olacak..
Herkesi bekliyoruz..

Beni Birakma adli parçayi dinledim, müzik çok güzel ve gelismeye elverisli ama vokal için bir sey söyleyemem. Beni tatmin etmedi vokal, belki bir geri vokal yardimiyle dinlenir olabilir...

minigun ı daha yeni keşfetmenin üzüntüsünü yaşıyorum..:)ama cidden çok iyiler..beni bırakma favori şarkım..her gün mutlaka bi kere dinliorm..ne diim cokca başarılar..

cacaron_son.jpg

www.metaroth.com :: www.minigun.org :: www.thesuspect.net

ellerinize saglık beyler.. süperdiniz.. sadece önde durup ayakta dikildigim ucun uzgunum.. kafa sallayamadım.. şu an da zaten kafamı dik tutamıyorum :)

Geri