A Takımı

ya dayanamadım mc'ı alf'İ forumda görünce birde üstüme bahsedildi bende açtım kardeşim.

herneyse konuya gelelim a takımı suçsuz yere kaçak haytı yaşayarak aynı zamanda paralı askerlik yapan kahramanlarımız albay smith,deli pilot morduck, ağzı iyi laf yapan yakışıklı face, vede kasyığını aynı zamanda da uçmaktan korkan B-E işte ekülümüz buydu sanırıım

izlemeyeli epey oldu yanlış yazmış olabilirim şimdiden özür dilerim

sayglarımla

valla hangisi önce çıktı hatırlamıyorum filmimi çizgifilmimi ama sanırım filmi önce çıkmıştı mohikan saçlı kolye takan ayı gibi bi abimiz vardı oyuncakları falan vardı bende çok severdim müziğide çok güzeldir çok ünlüdür klasiklerdendir bi an korkmuştum savaş ay ın a takımı başlığı sanıldı diye :p

Neyse Murdack ı çok severdim ben.Arıza ve çok yetenekliydi.Görevimiz Tehlikeden sonra kült olmayı başarmış bir başka görev takımı dizisi.Zannedersem para için çalışıyorlardı ama -ara sıra ya da epey sık bilmiyorum-parası olmayan iyi insanlara da yardım etmeyi ihmal etmiyorlardı.B.A uçaktan çok korkardı ve benim adamıma gıcık olurdu zannedersem.Rocky den dayak yemesi epey keyifliydi bu yüzden :)

A Takımı programı ilk başladığında benim aklıma gelmişti bu. Niye kendisi bir isim yaratamıyorda başka bir diziden isim kopyalıyor. özenti ve taklitçilik olabilir mi bu acaba?
Ayrıca, "Eyvah kızım büyüyor" adlı dizinin adıda, başka bir filmden yürütme diye hatırlıyorum.

A-Takımı güzel bir diziydi. her bölümünü seyrederdim.
Savaş Ay'ın A-Takımı programı ise, reyting amaçlı bir tartışma programı.
Sansasyonel konularla izleyici çekmeye çalışılıyor. başka bir özelliği yok.

savaş ay zaten konuları yanlış söyleyen reytig uğruna babasını satan en yakın arkadaşları diye gezdiği adamları haber olsun diye anında satan bir adamdır her programında duygu sömürüsü vardır nefret ederim

abi başlık ne siz ne konuşuyorsunuınz ya nerden çıktı bu savaş ay muhabbeti be herneyse hakkikaten bu salak savaş ay denen herif ne kadar şerefsizdir ya hu işi gücü duygu sömürüsü ya harbidengıcık oluyorumaman ben gidip uyuyayım en iyisi iyice salak sulak konuşuyorum hadi eyvallah

Murdock favorimdi.
Bi bölüm vardı bunları ele geçiriyorlar sonra bunlar rol icabı kendi aralarında kavga ediyodu. Orada bi kalem icat etmişlerdi böyle içinde bi şey fırlıyordu. Güya simit(smith olması lazım ama..) murdocku öldürüyordu. O fırlayan şey murdock ın göğsündeki bir kırmızı boya torbasını patlatıyordu. Sonra murdock öldü zannedip dikkatleri fln dağılıyordu kötü adamların. Sonra bunlar fırsattan yararlanıp kaçıyorlardı. :)

murdock, b.a., face ve hannibal smith.. eskiden trtde yayınlanımış o zamanlara yetişemedik tabi, ben starda izlemeye başladım. her cumartesini iple çekerdim izlemek için. en çok da hazırladıkları tuzaklar, düzenekler vs. ilgimi çekerdi. silahları biraz eski model olsa da fena değildi :D face hep karı kız işlerinde casusluk yapardı. b.a. zaten efsane.. murdock yeri geldiğinde çok akıllı olabilen bir deli pilot, hannibal smith hiç içmediği purosuyla ekibin zeki başı.. george peppard yani hannibal smith 94 te hayatını kaybetti. yeni bir a takımı projesi vardı, film olarak yeni bir kadroyla ama ne oldu bilmiyorum en son.. efsanedir kısaca bunlar

1972 de bir grup asker işlemedikleri bir suçtan dolayı yargılandılar ve hapse atıldılar. bu askerler üst düzey korunan askeri hapisaneden kaçmayı başardılar. bugün hala hükümet tarafından aranmakta olan bu kişiler los angeles da saklanmaktadırlar. eğer bir probleminiz varsa, eğer kimse yardım edemiyorsa, ve eğer onları bulabilirseniz, belki a-takımını kiralayabilirsiniz...

bu akşam üstü cine 5 de gördüm efsaneyi 19:20 civarında haftanın her günü yayınlanıyor fırsat buldukca izleyeceğim artık ilgililere duyrulur arkadaşlar :D

Olay iyice karışmış: bir savaş ay, bir A Takımı dizisi :D

Bu arada SAvaş Ay'dan tiksinirim, A takımı dizisi ise zamanımızda gerçekten bizim için çok değerliydi. "Patronuna söyle, benim adım simit) :D

Ekrana yapışıp (tıpkı mesaj sayım gibi :p ) izliyorduk gerçekten büyük heyecan ve zevkle bu diziyi. :D

Geri