Desperate Housewives

Ben düzelttim tamam. Dert te değil o kadar.

Geçen bölüm iyiydi. günde 10000 dolara mankenlik yapan hatunun 300 e razı olması da komikti. Haftada 300 alsak bile bize yeter ya!

evet benim kastteğim yerlerde onlardı.Bi de kendi ayakları üstünde durabilirim derken elektrikler gidio ve "pasaportu buldum" demesi koparttı beni.:)

Bree gerçekten çıldırtıcı drecede saplantılı hatta obsesif kompulsif bi kişilik örneği kadının adını unuttum ama şu çok çocuklu olan en çok onu izlerken fena oluyorum evlere uzak bide son bölümünde kocası dadıya ilgi duymaya başladı falan sinir bozucu çocukları tekre teker öldürmek istiyorum o kadını görünce

Atalay demiş ki:
Ben düzelttim tamam. Dert te değil o kadar.
Eyvallah sağolasın ;)

İyi güzel de dizi baymaya başladı beni. Ha yorum derseniz Bree'yi canlandıran Marcia Cross hiç güzel bir kadın olmadığından nefret ediyorum dizideki karakterinden de o yüzden her şekilde suçlu oluyor benim gözümde... ulan eskiden (hatırlarım da :p ) Dallas konuşurlardı ben de furyaya dahil oldum... bakalım hayat daha neler gösterecek, yaşlandık tabii...

eddie sağlığa zarar yani..susanın sahnede sarkı arası çıldırması,eski kocası yalnız kalınca hemen susanın ona döneceğini sandığı zamanki halleri güzeldi.ne salak bi adam ....mike bi işler çeviriyodu nolduuuu iyi adam mı oldu... :kahve

En sonunda ilk sezonun tum yayinlanan bölumlerini izledim. Sezonun bitimine 3 tane bölum kaldi ve sezon finali mayisin ortalarinda yayinlaniyor. Dizi baya bir sarmaya basliyor insani ve sezonun sonuna dogru geliyoruz ya simdi o yuzden yine mistik olaylar ve kafalarda soru isaretleri birakan laflar söyluyorlar. Insallah ikinci sezon SIKMAZLAR ama acayip sarmis durumda beni su an. Biraz kendini surekli tekrarliyor gibi geliyor ama yine de fazla biktirmiyor insani...

edie nin susanın suratına külleri çarptığı ve küller kanalizasyona gitmesin diye bahçede yıkadığında susanın yüz ifadesine koptummmmmmm :metal

ben Avusturya kanallarinda baktigim icin sadece 3. bölümüne kadar cikti, ilginc olan sey Sex and the City ile denklestiriyorlar, bence bu dizi cok farkli ... daha baglayici ve heyecanli, yani sonucta ilk bölümde birinin intihar etmesi, insani hemen sariyor..
bekledigimden cok daha iyi cikti..
en komik yeride ikiz cocuklari olan kadinin bölümü, cok eglenceli..

hepinizden korkuyorum depresif evkadınları başta anne senden bu biraz manipulatif mi oldu :D

annem bır bolumunu izledikten sonra sey demıstı nerdeyse bende sana bunu yapmamak için zor tutmuştum kendimi ? allahım kadın ailesini gece uykyda katletmeyi düşünmüştü aman tanrım hepiniz manyaksınız ucundan biraz :D

bu arada haftaiçi her gün tekrarı oluo eski bölümlerin.Tam saatini bilmiorum ama akşam üzeri 5-6 gibi.
Bu arada buradan tavsiye gilmore girls de güzel.Oradaki kadın çatlak tam anlamıyla çatlak!

ozledim walla yeni bolumlerini yaa..yeni bolumler aralıkta..dizi sezon tatiline girdi..gilmore girls guzel..izlenmeli bence..lorelai gibi annem olmasini isterdim bende..ayrica cherokeekid'cim bence allah korusun..:)yani oyle bi eş düşman başına..:)

Niye ki? Bütün kadınların hayalinden biride ihşallah kocam yemek yapar, bulaşık - çamaşır yıkar gibisinden şeyler değilmi? Mesela annem hep onu hayal eder arada bir sende yapsan diye babam kafasını şişirir. Öle bi karın olsa kafanı şişirmez...:)

Ya Bree ciddi anlamda obsesif-kompulsif bir kişi... psikoloğun ceketinin düğmesini dikmek için çantadan dikiş takımını çıkarttığı sahne hale gözlerimin önünde. Bi tane de kendisi gibi deli bulmuş ikinci sezonda ilginç şeyler olmuş duyduğuma göre...

yeni gelen komşuların sırları da artık açığa çıksa fena olmaz. geçen sene mike delfino'nun sırrını anlayana kadar göbeğimiz çatlamıştı. bu sene de bu konuyu sündürdükçe sündürecekler galiba ...

ya benim anlamadığım dizi çok güzel hoşta -artı her bölümünü izledim ve izlemeye devam da ediyorum- bütün katiller, sorunlular, manyak manyak sırrı olanlar bu kasabaya mı geliyo hep yazık değil mi oradaki aklı salim insanlara ama yinede güzel tabi :D

Geri