Purple Rain

arkadaşlar yarın ilk konserimize çıkıyoruz...Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahar Şenliklerinde saat 13:00'de.....ilk konser olması nedeniyle umarım iyi geçer...

Canımsınız ciğerimsiniz yaa
Deep Purple&Rainbow coverlayan tek grup biziz sanıyoduk
Arkadaşlar konserinize gelmek için elimden geleni yapıcam
Long Live Rock'n Roll!!!

Tunç'um,canım arkadaşım,cin seddi'nin direği!
Umarım çok keyif alırsın,sen zaten gitarını konuşturursun,amaç belli zaten Dio,Rainbow,Deep Purple...Zaten niye kuruldu ki bu Purple Rain:) Çok çok başarılar...

hobbbaaa ben purple rain i öyle bir doom metal grubu sanıyordum ooof rainbow diyorsunuz deep purple diyorsunuz :) dinlemek isterim sizi çok hoşuma gitti bizde çalıyoruz bu arada :D ha birde aklıma bişi geldi bu hafta penguen de umut sarıkaya da sizinle ilgili bir espri vardı :) eheuhe şöyle birşey ben purple rain in klavyecisini tanıyorum falan herkes böyle yok şunu tanıyorum bunu tanıyorum diyo sonra birisi dolduruyo bunları kamyonete şehir dışına götürüyo :lol:

biraz önce ilk konserimizi verdik...güzel ve eğlenceli geçti....hernekadar rüzgar sözleri ara sıra önümden almaya çalışsa da:)

şimdi yarın YOLCU bardaki konserimize bekliyoruz...

nihayet çok özlediğim Yolcu Sahnesine bu akşam kavuşuyorum...Kapı açılışı 17:00....Biz tahminen 20:00 den sonra sahnede olacağız....umarım güzel bi konser olur....

diğer gruplara da başarılar...

Dün Gazi'de dinledik sizleri, çok iyiydiniz :) . Herkes çok güzel çaldı, ama bassçınız çok hosumuza gitti, hem bass harika çalıyor hem de nerdeyse bassla dans ediyor :lol: ! Rainbow'u çok seviyorum, keşke 'I Surrender' veya 'Since You Been Gone' çalsaydınız :( .

yolcu konseri süperdi ya...3 ünüz de süper insanlarsınız...ayrıca tunç abinin onda biri kadar vokal yapamayan insanlar ortalıkta ben vokalim diye gezinirken tunç abinin ''ben önce gitaristim , sadece vokal yapmaya çalışıyorum'' demesi insanların ders alması gereken bi olay bence....

teşekkürler herkese.....yavaş yavaş parça sayımızı da arttırırız artık.....sırada bikaç helloween ve Iron Maiden'ın ilk zamanlarından bişeyler çalmak istiyoruz bakalım...

purple rain'in ilk 2 konseri başarıyla geçti...destekleyip heyecanımızı paylaşan herkese teşekkürler....sevgili aluminiumbass I Surrender en sevdiğim Rainbow parçalarından biridir....Eğer 2-3 günümüz daha olsaydı çalcaktık ,listemizde vardı..
bu arada grubun playlistini merak edenler için yazayım.(konserlerde çaldığımız 8 parça)
Rainbow - Long live rock'n Roll
Lady of the lake
Man on the silver mountain
Wolf to the Moon
Cold hearted woman
Jealous Lover
Deep Purple - Black Night
Scorpions - Tease Me Please Me

electric eye judas priest'in mi yoksa Helloween 'in mi?
gerçi diğer şarkılara bakarsak Helloween'in galiba....:) en kısa zamanda Helloween'den Power ve Windmill'i ekliyoruz....diğerlerine de bakalım yapılabilirliği varsa çalışırız...
Şu sınav dönemimiz bi bitmedi ki?

Geri