Rocks 'N

arkadaşlar az önce "born to be wild" yorumunuzu dinledim.
walla çok hoş olmuş 8) sesler, özellikle de solo gitarın sesi iyi duyuluyor ama basın ve ritim gitarın sesini pek duyamadık, çekimdendir sanırım, nasıl olsa canlı dinlemeye gelicez grupca :metal
bu arada solo gitaristinizi tebrik ediyorum, çok beğendim :dans gayet ruhlu çalmasının yanında gitara da oldukça hakim bir arkadaşa benziyor, ne de olsa slash'çi :D
yalnız elinde bir LP olsa nasıl kavururdu ortalığı ;)
en kısa zamanda görüşmek üzere...

yaw, yorumlar icin gercekten sagol.. bizde sizleri izlemeye mutlaka gelecez merak etmeyın arkadaslar.. kafa sallarız hep beraber.. su finaller aradan bi cıksın o zaman tamamdır :D
bu arada LP almak uzereyım 1-2 ay falan kaldı. duyurulur :twisted:

oo yakışır abi LPler ruhlu parmaklarda can bulsun ...
hee düşünürsen kıvılcımda var bi tane black beauty yanılmıyosam 1500 dolara,bi bakıver aklında bulunsun ;)
benimde hayalim LP ama Jackson çalıyorum hehehe :twisted:

insanın zaten hayalindeki ile caldıgı ekipman bir türlü tutmuyor :D olsaydı bi JCM800 marshall 1960 A/B kabinler bak o zaman neler oluyordu :twisted:
bahsettigin LPyi gordum ama sapı tepeden kırılmıs daha once sonra yapıstırmıslar, yanı yine idare eder ama insan guvenemiyor iste.. :roll:

ylba.jpg

arkadaşlar sweet child cover'ınızı izledim. genel olarak güzel, gitarist tarz olarak aynen slash 8)

alper oldukça beğendiğim bir vokaldir hair'den tanırım kendisini, ancak sweet child onu biraz zorlamış bence, daha iyisini yapabilir diye düşünüyorum. selamlar, görüşmek üzere! :)

teşekkürler duff_mania, az önce dinledim. yorumlaması zor bir şarkı, hatta piyasadaki çoğu grubun (şahsen çalana rastlamadım ama) solosunu atmadığı rivayet edilir, sheryl crow versiyonunu çalıyorlardır derim ben de :p
ben de beğendim yorumunuzu, canlı dinlemeyi daha çok isterim ama :)
ace_ventura'ya da katılıyorum bi noktada. şarkıyı sanırım yarım ses veya tam ses pese alsanız alper daha mutlu olacaktır. zorlanmış söylerken.
başarılar, iyi yıllar. görüşmek üzere... :elsalla

Arkadaslar hatamızın farkına varıp enstrumanları Eb'ye almıs bulunuyoruz.. uyardıgınız icin gercekten sagolun.. umarım daha guzel olur bundan sonra.. herkeside bekleriz.. oyle yeni sarkılar varkı hele bitanesi.. off.. 8) neyse, sonrakı konserlerde gorusuruz.. :p

arkadaşlar dinledim sweet child ve always yorumlarınızı :alkıs
öncelikle bu şarkıları piyasada çalmaya cesaret eden gruplar pek yok,çalanlar da tolganın dediği gibi yarım yamalak çalıyolar :sniper
yani bence bi şarkıyı cover yapıyosan ya aynısını çalcaksın yada daha iyisini yapıcaksın dimi ama ;) nice gölge grubundan dinledim sweet childı kimse aynısını çalmaya çalışmadı tabi ordaki kafaları 1500 olmuş kitle için yapılan müziğin pek bi önemi yoktu :roll:
neyse konuyu dağıtmiyim :seytan
bence de sweeti bi iki ses pesten söylese alper daha rahat söyler ama tabi vokal o,takdir onundur ;) genel olarak ben de beğendim walla elinize sağlık..canlı da dinleriz umarım bigün..
şu ankara piyasasında kaç grup var ki dinlenicek zaten...
sağlıcakla...
ha bu arada yeni yılınız kutlu olsun :elsallaa cattaqully tayfasın adına söylüyorum bunu...

sagolun CattaQully dostlarım :D
begendiginize cok sevindik valla.. bizlerde sizi izlemeyi dört gözle bekliyoruz.. 8O :metal bu cumartesi dummyde iseniz hala duff_mania ve ben mutlaka ordayız diyebilirim.. :beer haberiniz olsun. bu arada repertuarıda baya merak ettim.. :sniper

Yorumlar icin herkese cok tesekkurler kesinlikle dikkate alinacak ve daha iyi bir RocksN ile karsinizda olacagiz bu arada CattaQully sizi izlemeyi bende cok isterim mutlaka...Herkese iyi yillar...

Bir gün istediklerini yapıcağından emindim,sen farkında olmasan da yaptıklarını birisi hep uzaklardan izliyor...bu arada buraya özel msj attığım için forumdaki diğer üyelerden özür diliyorum...umarım bir gün seni dinleme şansım olur Semih...dinlemesem de çok iyi olduğunuzdan eminim..başarılar(Begüm)

wala ben de speed hariç butun konserlerinizi izledim, izlemekle kalmaıp coğunda zıpladm hopladm eslik ettim, yani bayaa keyif aldım konserlerinizden zaten playlistiniz beni benden almaya yetiyor :p
ama ama biras daa ekleme yaparsanız daha mutlu olucaz...

15 yeni sarkı var shinemu.. sen hic merak etme, bu yenilerle beraber hoplayıp zıplamayla kalmayacaksın, düşüp bayılacaksın :D
biraz sabır.. 2. döneme bomba gibi hazırlanıyoruz :metal

yaw millet yeni sarki yeni sarki diye yanip tutusanlar sozum size...yapsaniza bi kac oneri, calmaya calisalim bizde, bazen hangi sarkiyi koyalim diye tartistigimiz oluyo bikac yeni fikir hem bizim bakis acimizi degistirebilir, hemde daha once aklimiza gelmemis farkli tatlar hos olabilir..

Aaaa Queen isini bizim Alpere birakmak lazim, kendisinin en begendigi gruptur, ona kalsa zaten sirf Queen calardik :)...tatmin edermi bilmiyorum ama en yakin konserde Queen den "You Don't Fool Me" geliyor...Aerosmith icinde guzel planlarimiz var aslinda, onlarinda en yakin zamanda gerecege donusturmek hic fena olmazdi..onerilerin icin de sagol dikkate alinacaktir...kendine iyi bak..

Geri